نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

507 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

507 راز عدد معنا و مفهوم

507 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

بپرسید که آیا حاضرید با این هزینه زندگی کنید
اگر احساس کنیم در حال عبور از یک وصله بد هستیم. ما در موقعیت هایی گیر کرده ایم که دوست نداریم و باید راهی برای عبور از آن پیدا کنیم. نگرش ما به یک موقعیت تا حد زیادی می تواند تأثیری را که بر ما خواهد گذاشت، ایجاد کند.

آسیب اشتباهات گذشته را ترمیم کنید
در حالی که برخی چیزها پیامد ضروری تصمیمات مثبتی است که ما گرفته ایم، این می تواند پیامد غیر ضروری تصمیمات منفی باشد.

باز هم، ما باید مسئولیت اعمال خود را بپذیریم و با این عواقب مقابله کنیم، که از این اشتباه درس بگیریم تا بتوانیم در آینده تصمیمات بهتری بگیریم.

در حالی که کالبد شکافی با جزئیات و احیای مجدد هر تصمیم بدی که گرفته ایم می تواند بسیار ناسالم باشد، اگر کمی به خود فکر نکنیم، ممکن است محکوم به تکرار همان اشتباهات باشیم. جایی که اشتباه کردید را شناسایی کنید، درک کنید که در آینده باید چه کاری را در مواجه با همان مشکل اگر با آن روبرو شوید انجام دهید، خدا بخشنده است شما خود را بببخشید و ادامه دهید بخشش اصلی را به او بسپارید .

چیز جدیدی را امتحان کنید
اگر در مواقعی احساس می کنیم که یک روز تکراری را بارها و بارها تجربه می کنیم !

اینطور نیست و اگر ما بخواهیم همچیز می تواند متفاوت باشد.

سریعترین راه برای شکستن یکنواختی این است که چیز جدیدی را امتحان کنید. کاری کاملا متفاوت انجام دهید که شما را از منطقه راحتی/ یا کار بیش از حد خود خارج کند. اگرچه ممکن است هر کاری را که امتحان می‌کنید دوست نداشته باشید، اما امتحان کردن هر چیز جدید به شما کمک می‌کند تا دریابید که احتمالات گسترده‌تری در مقابل خود دارید که قبلاً تصور می‌کردید.

به یاد داشته باشید که همه چیز در چرخه می چرخد
اگر زمانی ما در حال پایین آمدن و سراشیبی باشیم ، و کمی احساس می کنیم که دنیا علیه ما است. گاهی اوقات به نظر می رسد که همه این فراز و نشیب هایی را پشت سر می گذاریم ، ولی باز هم در شرایط دشواری هستیم .

با تصمیم گیری و شروع به اجرای یک هدف خوب اوضاع بهتر می شود.

لازم نیست به سادگی منتظر بمانید تا نوبت شما در یک چرخه صعودی باشد. می توانید گام های فعالی بردارید تا شروع به حرکت کردن کنید. روی خودت سرمایه گذاری کن چیزهای جدید را امتحان کنید. دیدگاه خود را نسبت به زندگی بهبود ببخشید. همه این موارد شما را سریعتر از آنچه تصور می کنید به چرخه صعودی خود سوق می دهند.

507 | ساعت

نسبت به شریک زندگی خود عشق نشان دهید و کاری کنید که او احساس خاص بودن کند.

خوش‌بین باشید .

گذشته را فراموش کنید و آنچه را که آینده برای شما در نظر گرفته است در آغوش بگیرید.

کاری را انجام دهید که شما را خوشحال می کند.

به دنبال اهداف جدید در زندگی باشید. بدانید که چه کسی هستید زیرا شما تنها کسی هستید که می توانید سرنوشت خود را رقم بزنید.

اگر باید به چیزی شک کنید، بگذارید محدودیت‌های درک شده خودتان باشد.
وقتی روز خود را با قدردانی شروع می کنید، همه چیز با لطف و آسانی سر جای خود قرار می گیرد.
برو زندگیت را همانی بساز که همیشه میخواستی، با دانستن اینکه قدرت تحقق آن را داری.
وقتی در گروهی از برندگان می نوازید، موسیقی موفقیت شیرین ترین است.
با نگرش درست هر چیزی ممکن است.

برای دستیابی به نتایج و گشایش های عالی و مفید به رویارویی های جدید نگاه کنید.

این به تحقق اهداف و خواسته ها کمک می کند .

درک کنید که یک حضور آرام و دلپذیر می تواند به شما کمک کند حول اهداف خود متمرکز شوید. شما درک واضح تری از چیزهایی دارید که باید انجام دهید تا موفق شوید.

چیزهای زیادی وجود خواهد داشت که شما را از دستیابی به اهدافتان باز می دارند.

بهبود زندگی با انجام کارهایی است که شما را راضی می کند. صرف نظر از اینکه کار، شغل، رابطه، محله یا فعالیت های روزمره شماست، چیزهایی را انتخاب کنید که برای شما مفید هستند و به شما آرامش قابل توجهی می دهند. چیزی که هماهنگی و رضایت شما را از بین ببرد، سزاوار ماندن در زندگی شما نیست.

خود را با افراد و انرژی های مثبت محاصره کنید. آنها زندگی شما را بهبود می بخشند و به طور مداوم به شما کمک می کنند تا با ذهنیتی امیدوارانه در زندگی پیش بروید.

خوشبختی چیزی آماده نیست. این ناشی از اعمال خود شماست.

به یاد داشته باشید که شادی یک راه سفر است نه یک مقصد

بسیاری از ما رویاهای خود را زندگی نمی کنیم زیرا در حال زندگی با ترس های خود هستیم.

هیچ کس حتی شاعران تا به حال اندازه گیری نکرده اند که قلب چقدر می تواند تحمل کند.

زندگی پر مشغله نماز را سخت می کند، اما نماز زندگی پر مشغله را آسان می کند

من با ایمان راه می روم نه با دیدن

والدین الگوی نهایی فرزندان هستند. هر حرف و حرکت و عملی اثری دارد. هیچ فرد یا نیروی بیرونی به اندازه والدین بر کودک تأثیر بیشتری ندارد.

مادر ما را از دنیا محافظت کرد و پدر ما را به آینده تحریک کرد.

صبر بهترین دارو است

من هرگز به آینده فکر نمی کنم زیرا به زودی می آید. 

استقامت و پشتکار داشته باشید، و بیشتر چیزهایی را که دست نیافتنی هستند، ممکن خواهید یافت.

هوش شما نیاز به یک خروجی دارد و باید تمرینات ذهنی منظمی داشته باشید تا ذهن خود را تیز نگه دارید!

کارهایی انجام دهید که شما را به چالش می کشد و شما را مجبور می کند از مهارت های تحلیلی خود استفاده کنید. فعالیت هایی را دنبال کنید که هم بدن و هم ذهن شما را تقویت می کند، زیرا برای دستیابی به نتایج بیشتر به این دو نیاز دارید که به طور یکپارچه با هم کار کنند.

نشانه دیگران برای ساختن سازه ای قوی برای زندگی خود باشید تا بتوانند با خیال راحت و با اطمینان از طوفان ها عبور کنند. ذهن یک چیز قدرتمند است و می تواند به چیزهای زیادی دست یابد که شما را شگفت زده کند!

مسئولیت خود را انجام دهید و در صورت نیاز کیلومتر بیشتری را طی کنید. این کار را با شادی و اشتیاق و با صبر و شکیبایی انجام دهید.

وقتی کاری که واقعا به آن اهمیت میدهید را انجام میدهید، لازم نیست کسی شما را مجبور به آن کار کند. تصور آن کار شما را به سمت خود می کشد.

بزرگترین لذت در زندگی انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی!

💎 حدیث : پیشوای هشتم امام رضا ( ع )

فرمود : به‌ خداوند خوشبین‌ باش‌ ، زیرا هرکه‌ به‌ خدا خوشبین‌ باشد ، خدا با گمان‌ خوش‌ او همراه‌ است‌ ، و هرکه‌ به‌ رزق‌ و روزى‌ اندک‌ خشنود باشد ، خداوند به‌ کردار اندک‌ او خشنود باشد ، و هرکه‌ به‌ اندک‌ از روزى‌ حلال‌ خشنود باشد ، بارش‌ سبک‌ و خانواده‌اش‌ در نعمت‌ باشد و خداوند او را به‌ درد دنیا و دوایش‌ بینا سازد و او را از دنیا به‌ سلامت‌ به‌ دار السلام‌ بهشت‌ رساند (تحف‌ العقول‌ ، ص‌ ۴۷۲)

507

Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.