نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

500 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

500 راز عدد معنا و مفهوم

500 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

یک فرصت حرفه ای جدید در افق است
اگر یک فرصت حرفه ای جدید در افق باشد. چشمانمان را باز نگه داریم و آماده باشیم تا وقتی فرصت پیش آمد، آن را درک کنیم.

اغلب، ما خود را برای یک فرصت جدید پیش نمی‌کشیم، زیرا فکر می‌کنیم که آماده نیستیم، یا فاقد نوعی تجربه ضروری هستیم.

اگر همیشه منتظر بمانیم تا احساس آمادگی کنیم، هرگز پیشرفت نخواهیم کرد. شما هر آنچه را که برای شکوفایی در این فرصت نیاز دارید دارید، از آن نهایت استفاده را ببرید.

به نحوه مدیریت خانه خود توجه کنید
وقتی زندگی شلوغ است، از دست دادن چیزهای کوچک آسان است. اگر یک چیز کوچک را از دست داده‌ایم، اگر بگذاریم همه چیز سر بخورد، می‌تواند به یک چیز بزرگ تبدیل شود.

آیا ما سرمایه گذاری های خود را نادیده می گیریم؟ آیا عادت بدی را انتخاب کرده ایم که به آرامی بر سلامت ما تأثیر می گذارد؟ آیا شب‌ بیرون رفتن، قهوه‌های صبح زود و ناهار با دوستان ما را به‌گونه‌ای تخلیه می‌کند که ما را بی‌ثبات می‌کند؟

به احتمال زیاد، شما می دانید که مشکل برای شما کجاست، حتی اگر آن را به پشت ذهن خود چسبانده باشید.

اکنون زمان آن است که به مشکل توجه شود که شایسته آن است.

خودسازی را در آغوش بگیرید
همه کتاب های خودیاری به ما می گویند که ما کافی هستیم و باید خودمان را همان طور که هستیم دوست داشته باشیم. این بسیار درست است. هر یک از ما منحصر به فرد و زیبا هستیم و هرگز نباید جنبه های اساسی شخصیت خود را تغییر دهیم تا دیگران را خوشحال کنیم. احتیاجی نیست.

اما این بدان معنا نیست که ما نمی‌توانیم بیشتر از آنچه هستیم و نسخه‌های بهتری از خودمان باشیم.

اغلب عادت‌های بد روزانه یا ناامنی‌هایی که به سراغمان می‌آیند، مانع از آن می‌شوند که آن چیزی که هستیم، کسی که می‌خواهیم باشیم و در قلبمان کسی باشیم که انتخاب می‌کنیم.

اکنون زمان سرمایه گذاری برای بهبود خودمان است. اما این کاری است که ما باید برای خود انجام دهیم، اگر بخواهیم آن را برای دیگری انجام دهیم، شکست خواهیم خورد.

اجازه ندهید دیگران احساس شما را نسبت به خودتان کنترل کنند
آیا شما از آن دسته افرادی هستید که اگر رئیس شما حرف بدی در مورد عملکرد شما داشته باشد، بقیه روز را در روحیه بدی می بینید؟ اگر قرار ملاقاتی با شما تماس نگیرد، هفته ها موپ می زنید؟ آیا تماس های تلفنی با برخی از اعضای خانواده شما را برای روزها آشفته می کند؟

قدرت زیادی در مورد احساس خود نسبت به خود ندهیم. نظر آنها بر اساس دیدگاه آنها از اینکه ما چه کسی هستیم، و با تجربه زندگی و ناامنی های آنها ساخته شده است.

روی شناخت ارزش، نقاط قوت و ضعف خود کار کنید و خود را قضاوت کنید. شما می‌دانید چه زمانی بهترین کار را انجام می‌دهید و چه زمانی در حال حرکت کردن هستید. باید انتخاب کنید که چه احساسی در مورد خود دارید و هرگز اجازه ندهید دیگران آن را تکان دهند.

یک روال خود مراقبتی ایجاد کنید
همه ما می دانیم که علاوه بر اینکه ماشین خود را به طور منظم نزد مکانیک می بریم، باید مراقب آب و روغن نیز باشیم. گیاهان روزانه به آب و آفتاب نیاز دارند. بچه ها برای رشد به شیر مادر و تغذیه خوب و خواب زیاد نیاز دارند.

با وجود این، ما معمولاً از مراقبت از خود ناراحت هستیم. همیشه کاری است که ما آن را برای آینده به تعویق می اندازیم، یا سعی می کنیم یکباره انجام دهیم. اگر روز جمعه ده ساعت بخوابیم، می‌توانیم با پنج ساعت بخوابیم.

درست مانند گیاه مورد علاقه تان، برای رشد هر روز به تغذیه نیاز دارید. اکنون زمان آن است که به ایجاد یک روال خودمراقبتی فکر کنید. تلویزیون آخر شب را رها کنید و زودتر به رختخواب بروید، مطالعه را شروع کنید یا برای لذت بیشتر بخوانید. هر چیزی که به شما امکان می دهد باتری های خود را شارژ کنید.

۶۱۶ برای عشق چه معنایی دارد؟
این ناامنی‌های خود ما هستند که ما را از ایجاد یک رابطه باز می‌دارند. در حالی که شنیدن این انتقاد دشوار است، اما در کنترل ما نیز هست.

این نشان می دهد که حسادت و سوء ظن نسبت به اینکه ممکن است احساس کنیم نابجاست و کمتر به شریک زندگی و اعمال او مربوط می شود و بیشتر به ما مربوط می شود که به اندازه کافی خوب نیستیم.

اگر برای ملاقات با کسی دست و پنجه نرم می‌کنیم، شاید به این دلیل است که ناامنی‌هایمان ما را نیازمند جلوه می‌دهد، مهم نیست چقدر عمل می‌کنیم. کمی برای خودتان وقت بگذارید و روی عزت نفستان کار کنید.

500 | ساعت

زندگی درست مانند سفری است که در آن امواج زمان ما را به جلو می راند.
مشکل اصلی این است که ما تمایل داریم زندگی خود را در ذهن خود، در افکار و داستان های خود، جدا از تجربه واقعی خود بگذرانیم.

در نهایت متوجه خواهید شد که برای رسیدن به اهداف خود باید چه کاری انجام دهید.

اگر امروز می توانید آن را انجام دهید، چرا تا فردا صبر کنید؟

سازماندهی نه تنها بهره وری شما را افزایش می دهد، بلکه با انجام هر کاری که لازم است و هرگز از دست دادن کارهای مهم، خود را در مسیر درست نگه می دارید.

توانایی حفظ آرامش و نشان دادن صبر بسیار مهم است
مهم نیست که شرایط چقدر سخت می شود ، حفظ خونسردی شما باید همیشه در اولویت باشد.

این نه تنها به شما کمک می کند تا تصمیمات درستی بگیرید، بلکه شما را از اشتباهات بزرگ تحت فشار که معمولاً با حفظ آرامش از آنها اجتناب می کنید، باز می دارد.

هیچ چیز عالی به راحتی به سراغ شما نمی آید، باید شب و روز برای آن تلاش کنید.

مهم است که در موفقیت عجله نکنید، بلکه سعی کنید هر روز بهترین کار خود را انجام دهید و اجازه دهید موفقیت به شما برسد نه اینکه دنبال آن بروید.

هر چه بیشتر تعقیبش کنید، بیشتر از بین خواهد رفت.

اگر با استعداد هستید ، خیلی از استعدادهایتان هنوز آشکار نشده است .

ایده هایه جدید میتوانند هر کدام به جایی متفاوت ختم شوند .

💎 حدیث از پیشوای چهارم امام سجاد (ع)

ما درهاى خدا هستیم و راه راست اوییم. ما ظرف علم او و بازگو کننده وحى او هستیم و پایه هاى توحید او و جایگاه راز اوییم.
[ معانی الأخبار: ۳۵ / ۵، ینابیع المودّه: ۳ / ۳۵۹ / ۱ کلاهما عن ثابت الثمالیّ.]

تبلیغات محصولات

500 | تبلیغات محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *