نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

499 | راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

499 راز عدد معنا و مفهوم

499 | راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

اگر می خواهید به جلو حرکت کنید، باید تلاش کنید
همه ما در مواردی مقصر بوده ایم که در مورد اهداف بزرگ خود صحبت کرده ایم و به دیگران گفته ایم که می خواهیم به چه چیزی برسیم، اما واقعاً انرژی و تلاش لازم برای تحقق آن را صرف نکرده ایم.

اما همانطور که می گویند، همه می خواهند به بهشت ​​بروند، اما هیچ کس نمی خواهد بمیرد. همه می‌خواهند موفق شوند و زندگی استثنایی داشته باشند، اما این افراد هستند که تلاش می‌کنند و جلو می‌روند

مقداری از پول خود را در خلاقیت خود بگذارید و شروع به کار برای آنچه می خواهید کنید.

همه ما فردی را می شناسیم که او را سبک توصیف می کنیم، آن‌ها صحبت می‌کنند، اما وقتی نوبت به نشان دادن کارهایی می‌شود که می‌توانند انجام دهند، باور ندارند. آنها همیشه یک طرح یا سرمایه گذاری تجاری جدید دارند، اما هیچ چیز برای مدت طولانی دوام نمی آورد.

مراقب بخش هایی از زندگی خود باشید که ممکن است ادراک را بر واقعیت ترجیح دهید. آیا وعده هایی می دهید که زمان یا ظرافت انجام آنها را ندارید؟ آیا به دیگران می گویید که راه خاصی را فقط برای جلب لطف آنها دارید؟

همه ما در یک مصاحبه شغلی وسوسه می‌شویم که دروغ بگوییم و خودمان را بزرگ کنیم، اما به یاد داشته باشید، ممکن است به شغلی برسیم که با شخصیت و مهارت‌های ما همخوانی ندارد. مراقب باشید که با محصول مطابقت داشته باشد.

وزنی که شما را سنگین کرده و عقب نگه می دارد را رها کنید .
پایان دادن اغلب آغاز است، زیرا فرصت‌های جدید اغلب به چیزی نیاز دارند که به پایان برسد تا بتوانیم فضایی در زندگی‌مان برای آن‌ها داشته باشیم و انگیزه لازم برای تغییر شکل را داشته باشیم.

اگر برای یافتن فرصت‌های جدید یا فداکاری‌های لازم برای تحول تلاش می‌کنید، به آنچه در زندگی‌تان به پایان رسیده است نگاه کنید، اما آنقدر سرسخت هستید که نمی‌توانید رها کنید ؟

اجازه ندهید شکست یا بار گذشته شما را به عقب بکشد یا سنگین کند فقط به این دلیل که زمان زیادی را برای آن صرف کرده اید اگر دیگر نتیجه و سودمندی ندارد .

قبل از اینکه به کار بعدی بروید، کار را تمام کنید
در حال حاضر جامعه درباره اهمیت عادات صحبت می کند، و اینکه چگونه کارهای کوچکی که هر روز انجام می دهیم، تصمیمات کوچکی که می گیریم، زندگی ما را شکل می دهند. توصیه این است که سعی نکنید و همزمان بسیاری از عادات خود را تغییر دهید، زیرا این دستوری برای شکست است. مهمترین را انتخاب کنید و ابتدا آن را تغییر دهید. هنگامی که آن گیر کرد، می توانیم به کار بعدی برویم.

آنچه برای عادت ها توصیه خوبی است، برای همه چیز در زندگی ما توصیه خوبی است. وقتی چند کار را انجام می دهیم، فکر می کنیم که کارهای زیادی را همزمان انجام می دهیم. اما در واقع، تنها کاری که ما انجام می دهیم این است که به سرعت توجه خود را بین چیزهای مختلف تغییر دهیم. این کار سختی است و به این معنی است که هر کدام کمتر از چیزی که لیاقتش را دارند می گیرند.

سرعت خود را کم کنید و از سفر لذت ببرید
همه ما اهدافی داریم و می خواهیم در سریع ترین زمان ممکن به آنها برسیم. اما تصور کنید در این لحظه بدون تلاش موفق می شدید و کار را انجام نمی دادید چه چیزی را از دست می دادید؟ آیا شما هم همین احساس موفقیت را خواهید داشت؟ آیا فکر می کنید ارزش یکسانی داشته باشد؟ آیا آنطور که انتظار دارید متحول می شوید؟

محصول نهایی، به طور کلی، بدون سفر ارزش زیادی ندارد. برای اهداف خود سخت کار کنید و سعی کنید تا جایی که می توانید سریع به آنها برسید، اما برای لذت بردن از نعمت هایتان نیز وقت بگذارید.

۹۱۹ برای عشق چه معنایی دارد؟
آیا چیزی وجود دارد که شما را از حرکت به جلو با یک رابطه جدید باز دارد؟ آیا به چیزهای منفی که در یک رابطه گذشته رخ داده و باعث می شود احساس ناامنی کنید، پایبند هستید؟ آیا آنچه فکر می کردید در یک رابطه قدیمی مهم است، بر آنچه فکر می کنید در رابطه جدید مهم است تأثیر می گذارد؟

روابط جدید هرگز زیر مشکلات روابط قدیمی شکوفا نخواهند شد. و در حالی که ممکن است رابطه خود را جدید تصور نکنیم، مشکلات حل نشده می تواند راهی برای ماندن طولانی مدت در رابطه داشته باشد. برای از بین بردن مشکلات کاری پیشگیرانه انجام دهید.

499 | ساعت

خانواده همه چیز است .
پدر بزرگ‌ترین هدیه‌ای را که هر کسی می‌توانست به شخص دیگری بدهد به من داد، او به من ایمان داشت .
در ته قلب یک مادر همیشه بخشش را خواهی یافت .
بچه دار شدن بزرگترین موفقیت است . فرزندان هدیه هستند ، آنها یادآوری می کنند که چه چیزی مهم است.
ساختن فرزندان قوی آسان تر از ترمیم مردان شکسته است .
گذشته پشت سر است ، از آن بیاموزید . آینده در پیش است ، برای آن آماده شوید . حال اینجاست ، آن را زندگی کنید.
بسیاری از مردم پولی را که به دست آورده اند خرج می کنند تا چیزهایی را بخرند که نمی خواهند برای تحت تاثیر قرار دادن افرادی که دوست ندارند .
وقتی امید را انتخاب میکنید همه چیز ممکن میشود.
بدان که از ندانی برتر است .

چه فکر کنید که می توانید ، چه فکر کنید نمی توانید این حق با شماست .

ما نمی‌توانیم مشکلات را با تفکری که در هنگام پیدا کردن آنها به کار گرفته‌ایم حل کنیم .

به سمت زندگی خود متمایل شوید . هر روز را طوری شروع کنید تا فرصت جدیدی ایجاد کنید .

اگر واقعیت خدا و انسان ها را بدانید ، هرگز ترجیح نمی دهید زندگی موقتی را در آسایش در مقایسه با زندگی ابدی پس از مرگ داشته باشید .

خدا را به خاطر آنچه به شما داده است شکر کنید.
خشم هیچ چیز را حل نمی کند، فقط فشار خون شما را بالا می برد.

💎 حدیث از پیشوای سوم امام حسین (ع)

امام حسین (ع) فرمود : ای مردم ! خداوند بندگان را آفرید تا او را بشناسند ، آن‏گاه که او را شناختند ، پرستش کنند و آن‏گاه که او را پرستیدند ، از پرستش غیر او بی‏ نیاز شوند.

(بحار الانوار، ج ۵ ص ۳۱۲ ح۱ )

499 | تبلیغات محصولات

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.