نوشته شده در یک دیدگاه

424 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

424 راز عدد معنا و مفهوم

424 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

نظم و انضباط به این معناست که به جای تسلیم شدن در برابر هوی و هوس های لحظه ای که ناشی از هورمون ها و احساسات است، قدرت تصمیم گیری هایی را داشته باشیم که در دراز مدت به نفع ما باشد.

نظم و انضباط ما را از عروسک خیمه شب بازی آن هورمون ها رها می کند و به ما اجازه می دهد تا کاپیتان سرنوشت خود باشیم.

کجا احساس می کنید چیزی را از دست داده اید؟
اغلب به ما در مورد ارزش قدردانی و تمرکز بر چیزهایی که دارید به جای چیزهایی که از دست می دهید، می گویند. اگر در جایی زندگی شما به نوعی از تعادل خارج شده است، بنابراین باید روی شکاف ها تمرکز کنید تا ببینید کجا باید سرمایه گذاری کنید.

اگر چشم انداز روشنی از مقصد نهایی خود نداشته باشید، مهم نیست. شما ایده ای دارید که برای خودتان چه می خواهید. تصمیماتی را از امروز شروع کنید که شما را به آن مسیر کلی سوق دهد و در طول مسیر همه چیز روشن خواهد شد.

تصمیم گیری را آسان کنید
خستگی تصمیم یک چیز واقعی است. هر بار که اراده خود را برای گرفتن یک تصمیم خوب فرا می‌خوانیم، کمی آن را فرسوده می‌کنیم و تصمیم بعدی را کمی سخت‌تر می‌کنیم. وقتی دائماً مجبور به تصمیم گیری می شویم، فقط قدرتمان تمام می شود.

به همین دلیل است که رژیم گیرندگان اغلب در رژیم غذایی خود تقلب می کنند. آنها مدام تصمیم می گیرند که تصمیمات غذایی خوبی بگیرند. با گذشت زمان، آنها دیگر نمی توانند این کار را انجام دهند و آن رفتار ممنوع غیر قابل مقاومت می شود.

هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا فشار روی اراده خود را کاهش دهیم تا در صورت نیاز مقدار بیشتری از آن را در دسترس داشته باشیم. چیزها را در جای خود قرار دهید به این معنی که نیازی به تصمیم گیری ندارید.

برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

424 | ساعت

هماهنگی را در زندگی شخصی خود تقویت کنید. شما باید محیطی شادتر و شادتر برای خود و افرادی که به آنها اهمیت می دهید ایجاد کنید.

در نیات خود عمیق تر شوید.

دانستن اینکه چه چیزی و کجا می خواهید باشید، مسیر موفقیت شما را آسان تر می کند. شما می توانید تمام تلاش خود را بر انجام کاری که برای موفقیت باید انجام دهید متمرکز کنید.

همیشه موانع و بن‌بست‌هایی وجود خواهند داشت.

راه هایی را کاوش کنید تا محیط خود را شادتر و آرام تر کنید تا هماهنگی را ایجاد کنید .

برای یافتن خوشبختی در زندگی، باید روابط شاد و صلح آمیزی را با اطرافیان خود ایجاد کنید.

مراقب اعمال خود باشید و اطمینان حاصل کنید که آنها به اطرافیان شما آسیبی نرسانند.

هدف گیری آینده با تصور و انتظار پیشرفت ترکیب شده است .

مراقبت از سلامت امروزم به من امید بهتری برای فردا می دهد.

اگر می‌خواهید در زندگی موفق شوید، پشتکار را دوست صمیمی خود قرار دهید، مشاور خردمند خود را تجربه کنید، به برادر بزرگتر خود احتیاط کنید و به نابغه سرپرست خود امیدوار باشید.

راز موفقیت از منظر تجارت، داشتن یک عطش خستگی ناپذیر و پایان ناپذیر برای اطلاعات و دانش است.

من هنر پول درآوردن را بیشتر از پول دوست دارم.

خداوند همیشه بهترین های خود را به کسانی می دهد که انتخاب را به او واگذار می کنند.

💎 حدیث از پیشوای دهم امام هادی ( ع )

نعمت‌ها را به خوبی در اختیار دیگران قرار دهید و با شکرگزاری از آنها، نعمت‌ها را افزایش دهید. (مستدرک الوسائل، ج. ۱۲، ص. ۳۶۹)

تبلیغات محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.