نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

387 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

387 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

زمان اقدام اکنون است
اگر ما احساس می کنیم که هیچ اتفاق خوبی نمی افتد و در یک رکود هستیم. این هیچ فایده ای ندارد که در اطراف منتظر اتفاقات باشیم، باید آنها را به وقوع بپیوندیم.

همه چیز ممکن است، اما هیچ چیز ممکن نیست اگر کسی آنها را انجام ندهد. اگر می خواهید اتفاقات خوبی در زندگی شما بیفتد، باید دست به کار شوید.

حتی اگر همه چیز درست نشود، ترسناک‌تر از گیر کردن در یک مکان برای همیشه است.

فقط روی اولین قدم تمرکز کنید
اگر هدف بزرگی داریم ، اما ما برای انجام آن فلج هستیم زیرا نمی دانیم چگونه به آن برسیم. از طرف دیگر، شاید ما نمی‌دانیم برای آینده چه می‌خواهیم، ​​و بنابراین نمی‌دانیم در حال حاضر چه کاری باید انجام دهیم.

این تلنگر ما را ترغیب می کند که در دام فلج تصمیم گرفتار نشویم. گاهی اوقات تصویر بزرگ می تواند بسیار حواس پرت کننده باشد. فقط روی کاری تمرکز کنید که اکنون باید انجام دهید که می دانید شادی شما را بعدا تضمین می کند. پس از انجام این کار، روی مورد بعدی تمرکز کنید. شما سریعتر از آنچه تصور می کنید به مقصد خواهید رسید.

گاهی ممکن است نیت کسی آن چیزی نباشد که ما تصور می کنیم. یا شاید یکی از نزدیکان ما به کمک نیاز دارد. هر چه که باشد، پیش فرض های خودمان ما را نسبت به آن کور می کند.

حالت خلبان خودکار را خاموش کنید و شروع به دیدن و شنیدن افراد اطراف خود کنید. لحظه ای به چیزها نگاه کنید. آنچه یاد می گیرید ممکن است دیدگاه شما را نسبت به چیز مهمی کاملاً تغییر دهد.

گاهی ما با تردید یا ترس دست و پنجه نرم می کنیم. به احتمال زیاد ما در حال تسلیم شدن به آن صدای منفی در ذهن خود هستیم و شروع به باور آنچه می گوید داریم. اما باید به خاطر داشته باشیم که ما آن صدا نیستیم. این به سادگی مکانیسم دفاع شخصی ما است که سعی می کند با نگه داشتن ما در جعبه خود ما را ایمن نگه دارد. اما ما برای آن جعبه ترس خیلی بزرگ هستیم.

برای خاموش کردن آن صدا و افزایش عزت نفس خود اقدام کنیم. بهتر یاد بگیرید که چگونه با آن کنار بیایید. همچنین اهداف کوچک قابل دستیابی را تعیین کنید. شگفت انگیز است که چگونه دستیابی به چیز کوچک می تواند به شما کمک کند باور کنید که قادر به دستیابی به چیز بزرگ هستید.

387 | ساعت

راز یک تیم کامل، توانایی همکاری با یکدیگر است، بنابراین دفعه بعد که شریک زندگی شما به شما نیاز دارد، مطمئن شوید که به نیازهای او حساس هستید و به آنها نشان دهید که می توانند برای هر کاری به شما تکیه کنند.

هنگامی که اعتماد شکسته شود، هرگز نمی توانید آن را به دست آورید. مهم نیست چقدر برای به دست آوردن آن تلاش می کنید، شکاف در پایه همیشه وجود خواهد داشت.

اعتماد شریک زندگی خود را نشکنید. مهم نیست چه سختی هایی را پشت سر می گذارید، بهتر است آنها را با هم پشت سر بگذارید.

وقتی مشکل را بشناسید، می توانید بهترین راه حل را پیدا کنید. هرچه سریعتر متوجه شوید که چیزی اشتباه است، سریعتر می توانید آن را حل کنید.

مادران فکر می کنند فرزندانشان بهترین هستند . طوری بزرگ میشویم که همیشه آنچه را که مادر ها گفته اند باور کنیم.

محبت خانواده و تحسین دوستان بسیار مهمتر از ثروت و امتیاز است.

ما هر روز فرصت های زیادی برای عصبانی شدن، ایجاد استرس یا آزرده شدن در اختیار خواهیم داشت . شما می توانید انتخاب کنید که اجازه ندهید چیزهای کوچک شما را ناراحت کنند.

خوشبختی از انجام کار آسان حاصل نمی شود ، بلکه از شادی بعد از رضایت حاصل می شود که پس از دستیابی به یک کار دشوار شکل گرفته است این بهترین تلاش ما را می طلبد.

دوستی که در سختی ها همیشه کنارتان بوده است می شود به او اعتماد کرد که به رفع تیرگی روزهای تاریک کمک کند .

یک شکست همیشه یک اشتباه نیست ، ممکن است به سادگی بهترین کاری باشد که در شرایط خاص می توان انجام داد. اشتباه واقعی این است که دست از تلاش بردارید.

تجربه بدون نظریه کور است ، اما تئوری بدون تجربه یک بازی فکری است.

ایمان این است که آنچه را که نمی بینی یا نمیدانی باور کنی .

روابط شکست می خورد زیرا دو نفر عاشق به عنوان شریک زندگی نمی کنند.

  💎 حدیث از پیشوای دهم امام هادی ( ع ) 

بجای حسرت و اندوه برای عدم موفقیتهای گذشته، با گرفتن تصمیم و اراده قوی جبران کن.
(میزان الحکمه، ج۷، ص۴۵۴)

تبلیغات محصولات

387 | تبلیغات محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *