نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

269 راز عدد | معنی | دیدن اعداد اعداد

269 راز عدد معنا و مفهوم

269 راز عدد | معنی | دیدن اعداد اعداد

ما به پتانسیل کامل خود دست پیدا نمی کنیم. این اغلب به این دلیل است که ما خودمان را تعریف کرده ایم و خود را در یک جعبه قرار داده ایم. ما معتقدیم که چیزهایی برای ما در آن جعبه وجود دارد و چیزهای بیرون برای ما نیستند.

ما بیش از یک مادر یا پدر ، یا یک وکیل، یا یک کارگر طبقه متوسط ​​هستیم. ما همچنین هنرمند، ورزشکار، موجودات معنوی و خیلی چیزهای دیگر هستیم. هیچ محدودیتی برای آنچه می توانیم باشیم و انجام دهیم وجود ندارد. پس وقت آن است که جعبه را دور بیندازیم

کسانی هستند که اهداف بزرگ دارند، اما هیچ کاری انجام نمی دهند و معتقدند که اهداف آنها هرگز محقق نمی شود. اگر شما یکی از این افراد هستید، حق کاملا با شماست . اگر به انجام هیچ کاری در مورد هدف خود روی بیاورید قطعا هرگز محقق نمی شوند.

ما نیاز داریم در زندگی در مواقعی شکست بخوریم تا درسی را یاد بگیریم . این امتحانی است که نیاز نیست در دانشگاه یا مدرسه آن را بدهید !! این همان مدل امتحان است ولی بابت آن , در زندگی خدا به شما کارنامه پایانی را میدهد .

البته این هم مهم است که کسی که از ترس شکست خوردن حرکت نکند او انجام هیچ کاری را انتخاب میکند و البته نباید انتظار محصولی جدیدی را هم داشته باشد .

شکست همیشه وجود دارد او برنده است که تلاش میکند انگیزه و امید دارد حتی اگر شکست میخورد ! زیرا هنوز ایمان دارد . ترس از شکست میتواند در مواقعی که به خطری بزرگ تبدیل نشود فقط امید را از ما دور و دور تر کند .

💎 حدیثی از پیشوای اول , امام علی ( ع ) :

فرمود : هر که دو روزش یکسان باشد، مغبون است . . . و هر که فردایش بدتر از دیروز او باشد، محروم است و هر که چون دنیایش تأمین شود دیگر به خیر آخرت خود اهمیتى ندهد، هلاک است و هر که به کاستى وجود خود رسیدگى نکند، خواهشهاى نفْس بر او چیره شود و هر که در کاستى باشد، مرگ برایش بهتر است .

[الأمالی للصدوق : ۴۷۷/۶۴۴ ]

شکست در هر کاری مثل ایجاد پیدا شدن یک باگ در نرم افزاری است . با یک بروز رسانی سریع برنامه نویس مشکل کشف شده را حل میکند و مسیر قبلی خود را ایمن تر ادامه میدهد .

برای انجام کارها اقدام کنیم. این همیشه به معنای پریدن مستقیم به عمق زیاد نیست، اگرچه برای برخی از افراد کار می کند. با قدم های کودک شروع کنید. هر بار که به یک هدف کوچک می رسید، متوجه می شوید که هدف بزرگ شما آنقدرها هم که تصور می کردید دشوار و دست نیافتنی نیست.

به سخنان مخالفان گوش ندهید

فرصت را ببینید. به دنبال راه هایی باشید که بتوانید چیزها را تغییر دهید تا آنها را بهتر کنید.

با افکار خود بی عیب و نقص باشید

اگر مغزتان به شما می‌گوید که هرگز نمی‌توانید سرمایه‌گذاری‌ها را مدیریت کنید، زیرا در ریاضیات وحشتناک هستید، از مغزتان برای هشدار تشکر کنید اما به او اطمینان دهید که خوب خواهید بود، زیرا توانایی یادگیری ریاضی جدید را دارید. مهارت هایی که به آنها نیاز خواهید داشت

269 | ساعت

خواهر احتمالا رقابتی ترین رابطه در خانواده است، اما وقتی خواهرها بزرگ شوند، قوی ترین رابطه می شود.
اگر در آسمان قلبم ستاره‌باران هم باشد ، پدر تنها خورشید قلب من از ازل تا ابد است.
زندگی با بیدار شدن از خواب و عشق به چهره مادر شروع میشود .
این یکی از موهبت های دوستان قدیمی است که می توانید با آنها احمقانه رفتار کنید .
جیب های خالی هیچ کس را نگه نمی دارد. فقط سرهای خالی و قلب های خالی می توانند این کار را انجام دهند.
هیچ چیز مانند رویا برای خلق آینده وجود ندارد.
دانش فرآیند گردآوری حقایق است.

در مسائل کوچک با جریان شنا کنید در مسائل اصولی مثل سنگ بایستید.
این در مورد مدیریت زمان بهتر نیست . این در مورد مدیریت بهتر زندگی است

زمان بندی، پشتکار و ده سال تلاش در نهایت باعث می شود یک شبه موفق به نظر برسید.

همه جلال را به خدا می دهم. این یک جور موقعیت برد-برد است. جلال به سوی او می رود و برکات بر من نازل می شود.


خشم، ترس، پرخاشگری؛ طرف تاریک نیرو هستند. آنها به راحتی جریان می یابند، به سرعت در یک مبارزه به شما ملحق می شوند. اگر زمانی که مسیر تاریک را شروع کردید، برای همیشه بر سرنوشت شما مسلط خواهد شد، شما را نابود خواهد کرد.


زندگی یک آزمون کتاب باز است . نحوه یادگیری با ارزش ترین مهارت است.
دوستان آن دسته از افراد کمیاب هستند که حال ما را می پرسند و سپس منتظر شنیدن پاسخ هستند.
راز زندگی هفت بار زمین خوردن و هشت بار بلند شدن است.

اگر تحت تأثیر قرار داشته باشید که قبلاً خود را کامل کرده‌اید، هرگز به ارتفاعاتی که بدون شک توانایی آن را دارید نخواهید رسید


گرچه دلسوزی مرتبط است، اما نباید با همدلی اشتباه گرفته شود. شفقت به معنای محبت آمیز بودن برای رنج دیگران است ، در حالی که “همدلی به توانایی ارتباط با درد شخص دیگر به طور جایگزین اشاره دارد، گویی که خود شخص آن درد را تجربه کرده است.

💎 حدیث از پیشوای چهارم امام سجاد ( ع )

فرمود : بسیار عجیب است از کسانى که براى این دنیاى زودگذر و فانى کار مى کنند و خون دل مى خورند ولى آخرت را که باقى و ابدى است رها و فراموش کرده اند.

تبلیغات محصولات

269 | تبلیغات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.