نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

236 راز عدد | معنی | دیدن اعداد اعداد

236 راز عدد

236 راز عدد | معنی | دیدن اعداد اعداد

آنچه را که نمی توانید کنترل کنید بپذیرید
برخی افراد در پذیرش سطح کنترلی که بر زندگی خود دارند مشکل دارند و اغلب دیگران را به خاطر موقعیت خود سرزنش می کنند. افراد دیگر برای پذیرش آنچه نمی توانند کنترل کنند تلاش می کنند و دائماً سرزنش می کنند که نباید. این همچنین می تواند منجر به احساس گناه و حتی درماندگی شود.

آنچه را که نمی توانید کنترل کنید بپذیرید. چرخش سرنوشت اغلب خارج از کنترل شماست. شما باید آنچه را که اتفاق افتاده است بپذیرید و به جای عصبانیت از گذشته، تصمیم بگیرید که برای بازگرداندن خود به مسیر بعدی چه خواهید کرد.

روابط باید نشاط بخش باشد
روابط هسته اصلی ما هستند. نزدیکترین روابط ما مشخص می کند که ما چه کسی هستیم. به این ترتیب، ما باید با افرادی که به زندگی‌مان راه می‌دهیم دقیق باشیم و اجازه ندهیم که بدبینی حتی از طریق افرادی که دوستشان داریم، خود را به ما بچسباند.

اما گاهی اوقات ما کسانی هستیم که منفی و مخرب را به روی میز می آوریم. گاهی اوقات ما روابط را به‌عنوان بار و مسئولیت می‌بینیم، نه به‌عنوان نیروی تغذیه‌کننده‌ای که هستند.

افرادی که برای شما مهم هستند هرگز سربار نیستند و باید برای سرمایه گذاری روی آنها وقت بگذارید.

236 | ساعت

محبت خانواده و تحسین دوستان بسیار مهمتر از ثروت و امتیاز است.
این بهایی است که برای داشتن یک پدر بزرگ می پردازید. شما شگفتی، شادی، لحظات لطیف را دریافت می کنید و در پایان نیز اشک خواهد بود .

وقتی مادر هستید، هرگز در افکار خود تنها نیستید. یک مادر همیشه باید دو بار فکر کند، یک بار برای خودش و یک بار برای فرزندش .
نگران نباشید که کودکان هرگز به شما گوش نمی دهند. نگران باشید که آنها همیشه شما را تماشا می کنند.

هیچ وقت گذشته خود را پاک نکنید . این شخصیت امروز شما را شکل می دهد و به شما کمک می کند تا فردی باشید که فردا خواهید بود.
من در احتمال ساکن هستم.
احمق ترین افرادی که می شناسم آنهایی هستند که همه چیز را می دانند.
وقتی به دیگران شادی می دهید، در عوض شادی بیشتری دریافت می کنید.

بزرگترین ماجراجویی که می توانید انجام دهید این است که زندگی خود را داشته باشید.

وقتی انسان یک قدم به سوی خدا برمی دارد، بیشتر از شن هایی که در عوالم زمان وجود دارد ، به سوی آن انسان گام برمیدارد.

خداوندا، می خواهم از تو برای زندگی و تمام آنچه در آن است تشکر کنم. برای روز و ساعت و دقیقه از تو سپاسگزارم.
کسی گفت زمانی که کنترل خود را از دست میدهم یک کاری میکنم و بعد ممکن است پشیمان شوم ، همه چیز در یک دقیقه تمام می شود و بعد از آن آرام هستم . من پاسخ دادم: بمب هیدروژنی هم همینطور. “اما به آسیبی که ایجاد می کند فکر کنید!
یادگیری گنجی است که همه جا صاحبش را دنبال می کند.
هر دوستی نماینده دنیایی در ماست، دنیایی که احتمالاً تا زمانی که آنها به دنیا نیایند، متولد نمی‌شود، و تنها با یک ملاقات است که دنیای جدیدی متولد می‌شود.
“شکست شرط یادگیری است.

اگر رک باشید، متوجه خواهید شد که هر تجربه در زندگی شما برای رساندن شما به مکان بعدی و تجربه بعدی تا همین لحظه کاملاً ضروری بوده است.
ایمان دیده نمی شود اما احساس می شود، ایمان برای زمانی است که احساس می کنیم هیچ نداریم .

هوش و خلاقیت نیاز به یک خروجی دارد .

کارهایی انجام دهید که شما را به چالش می کشد و شما را مجبور می کند از مهارت های تحلیلی خود استفاده کنید. فعالیت هایی را دنبال کنید که هم بدن و هم ذهن شما را تقویت می کند، زیرا برای دستیابی به نتایج بیشتر به این دو نیاز دارید که به طور یکپارچه با هم کار کنند.

نظم و انضباط در زندگی ضروریست وقتی حتی نمی‌دانید اهدافتان چیست، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که به اهدافتان برسید، و وقتی همه چیز در زندگی‌تان به هم ریخته است، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که زندگی موفقی را تجربه کنید .

در هر زمان با از بین بردن بی نظمی نظم را به زندگی خود میتوانید بازگردانید.

هر چیزی که باعث بی ثباتی و منفی بافی می شود را از زندگی خود حذف کنید. خود را از چنگال تعلل رها کنید!

وقتی نوبت به کارهای شخصی و حرفه ای شما می رسد، بهتر است امروز سخت کار کنید، فداکاری کنید و پشتکار داشته باشید تا بتوانید بعداً از پاداش ها لذت ببرید.

وقتی برای چیزی سخت کار می کنید و برای به دست آوردن آن صبورانه منتظر می مانید، دستیابی به آن خاص تر خواهد بود. شما می توانید طعم شیرین موفقیت را بیشتر بچشید زیرا برای به دست آوردن آن بسیار سخت جنگیدید.

در انتخاب ها و تصمیمات نباید عجله کرد .

با یک حرکت اشتباه، می‌توانید برای مدت نامحدودی منحرف شوید و زمان بیشتری را از دست داد .

خوب خواهد بود قبل از تصمیم گیری در مورد چیزی، کمی وقت گذاشت و جوانب مثبت و منفی را سنجید .

چه نتیجه مطلوبی داشته باشد یا نه، می توانید از این واقعیت راحت باشید که این یک چیز فوری نبوده است در این صورت میتوانید اگر اشتباهی مرتکب شوید با نگاهی دقیق تری آن را درک کنید و برای رفع آن اقدام کرد .

سخت کوشی مساوی با موفقیت است. آن را با اراده و تلاش و ایمان و توکل ترکیب کنید، هیچ دلیلی برای ناموفق بودن شما وجود ندارد.

💎 حدیث از پیشوای دوازدهم امام زمان ( عج )

فرمود: بین خداوند و هیچ یک از بندگانش، خویشاوندی وجود ندارد و برای هرکس به اندازه اعمال و نیّات او پاداش داده می شود – هرکس مرا انکار نماید از (شیعیان و دوستان) ما نیست و سرنوشت او همچون فرزند حضرت نوح (علیه السلام) خواهد بود. (بحارالانوار: ج ۵۰، ص ۲۲۷، ح ۱، به نقل از احتجاج)

تبلیغات محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.