نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

236 راز عدد | معنی | دیدن اعداد

236 راز عدد

236 راز عدد | معنی | دیدن اعداد

236 راز عدد | معنی | دیدن اعداد

آنچه را که نمی توانید کنترلش کنید بپذیرید
برخی افراد در پذیرش میزان کنترلی که بر زندگی خود دارند مشکل دارند و اغلب دیگران را به خاطر موقعیت های خود سرزنش می کنند. افراد دیگر برای پذیرش آنچه نمی توانند کنترل کنند تلاش می کنند و دائماً سرزنش می کنند که نباید. این همچنین می تواند منجر به احساس گناه و حتی درماندگی خواهد شد.

چرخش سرنوشت اغلب خارج از کنترل ماست . شما باید آنچه را که اتفاق افتاده است بپذیرید و به جای عصبانیت و درد داشتن از گذشته، تصمیم بگیرید که برای بازگرداندن خود به مسیر بعدی در ادامه مسیر چه خواهید کرد.

روابط باید برای ما نشاط بخش باشند
روابط هسته اصلی است . نزدیکترین روابط ما مشخص می کند که ما چه کسی هستیم یا خواهیم شد . به این ترتیب، ما باید برای افرادی که به زندگی‌مان راه می‌دهیم دقیق باشیم و اجازه ندهیم که بدبینی حتی از طریق افرادی که دوستشان داریم، خود را به ما نزدیک کند .

اما گاهی اوقات ما کسانی هستیم که اعمال منفی و مخرب را به روی میز می آوریم. گاهی اوقات ما روابط را به‌عنوان بار و مسئولیت می‌بینیم نه به‌عنوان نیروی تغذیه‌ کننده‌ای که استفاده میکنیم .

افرادی که برای شما مهم هستند هرگز سربار نیستند , برای سرمایه گذاری کردن روی آنها وقت بگذارید.

236 | ساعت

محبت خانواده از تحسین دوستان برای ما بسیار مهمتر از ثروت و امتیاز خواهد بود .
این بهاییست که برای داشتن یک پدر بزرگ می پردازید. شما شگفتی ها ، شادی، لحظات لطیفی را دریافت می کنید و در پایان نیز اشک است .

اگر یک مادر هستید، باید دو بار فکر کنید، یک بار برای خودتان و یک بار برای فرزندتان .
نگران نباشید که کودکان هرگز به شما گوش نمی دهند. نگران باشید که آنها همیشه شما را تماشا می کنند.

هیچ وقت گذشته خود را فراموش نکنید . این شخصیت امروز شما را شکل داده است و به شما کمک می کند تا فردی باشید که فردا میخواهید باشید .
ما در احتمال ساکن هستم .
احمق ترین افرادی که می شناسم آنهایی هستند که همه چیز را فکر میکنند می دانند .
وقتی به دیگران شادی را می دهید، در عوض شادی بیشتری را دریافت می کنید.

بزرگترین ماجراجویی که می توانید انجام دهید این است که زندگی خود را داشته باشید.

وقتی انسان یک قدم را به سوی خداوند بزرگ برمی دارد ، بیشتر از کل شن هایی که در دنیا وجود دارد ، به سوی خدا قدم برمیدارد.

ای خدای بزرگ ، امروز می خواهم از تو برای زندگی که در جریان است و همه آنچه در آن نعمت دارم تشکر کنم . از تو سپاسگزارم .
زمانی که کنترل خود را از دست میدهید کاری نکنید و بعد پشیمان شوید ، همه چیز در یک دقیقه رخ میدهد به آسیبی که میرسانید هم فکر کنید .
آموختن جواهری است که همه جا صاحبش را دنبال خواهد کرد .
هر دوستی نماینده دنیایی در ماست، دنیایی که احتمالاً تا زمانی که آنها به دنیا نیایند، متولد نمی‌شود، و تنها با یک ملاقات است که دنیای جدیدی متولد می‌شود.
“شکست شرط یادگیری است.


ایمان دیده نمی شود اما احساس می شود، ایمان برای زمانی است که احساس می کنیم هیچ نداریم .

هوش و خلاقیت نیاز به یک خروجی دارد .

کارهایی را انجام دهید که شما را به چالش می کشند و شما را مجبور می کند از مهارت های تحلیلی خود بیشتر استفاده کنید. فعالیت هایی را دنبال کنید که هم بدن و هم ذهن شما را تقویت می کنند، زیرا برای دستیابی به نتایج بیشتر به این دو نیاز دارید که به طور یکپارچه با هم کار کنند .

نظم و انضباط در زندگی ضروریست وقتی حتی نمی‌دانید اهدافتان چی هست، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که به اهدافتان برسید، و وقتی همه چیز در زندگی‌تان به هم ریخته است، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که زندگی موفقی را تجربه خواهید کرد .

در هر زمان با از بین بردن بی نظمی نظم را به زندگی خود میتوانید بازگردانید .

هر چیزی که باعث بی ثباتی و بدبینی می شود را از زندگی خود حذف کنید. خود را از چنگال تعلل رها کنید .

وقتی نوبت به کارهای شخصی و حرفه ای شما می رسد بهتر است امروز سخت کار کنید با امید فداکاری کنید و پشتکار داشته باشید تا بتوانید بعداً از پاداش ها لذت ببرید .

وقتی برای چیزی سخت کار می کنید و برای به دست آوردن آن با صبوری منتظر می مانید ، دستیابی به آن خاص تر خواهد بود. شما می توانید طعم شیرین موفقیت را بهتر بچشید زیرا برای به دست آوردن آن بسیار سخت جنگیدید .

در انتخاب ها و تصمیمات نباید عجله ای کرد .

با یک حرکت اشتباه ، می‌توانید برای مدت نامحدودی از مسیر منحرف شوید و زمان بیشتری را از دست داد .

خوب خواهد بود قبل از تصمیم گیری در مورد چیزی ، کمی بیشتر وقت گذاشت و جوانب بد و خوب را سنجید .

چه نتیجه مطلوبی داشته است یا خیر می توانید از این واقعیت راحت باشید که این یک چیز فوری نبوده است در این صورت میتوانید اگر اشتباهی مرتکب شوید با نگاهی دقیق تری آن را درک کنید و برای رفع آن اقدامات لازم را انجام دهید .

سخت کوشی مساوی با موفقیت است. آن را با اراده و تلاش و ایمان ترکیب کنید ، هیچ دلیلی برای ناموفق بودن شما وجود نخواهد داشت .

💎 حدیث ساعت 2:36 از امام زمان ( عج )

فرمود : بین خداوند و هیچ یک از بندگانش ، خویشاوندی خاصی وجود ندارد و برای هرکس به اندازه اعمال و نیّات او پاداش داده می شود , هرکس مرا انکار نماید از (شیعیان و دوستان) ما نیست و سرنوشت او همچون فرزند حضرت نوح (ع) خواهد بود. (بحارالانوار: ج ۵۰- ص ۲۲۷، ح ۱، به نقل از احتجاج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *