نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

۲۰۱۱ فال – راز – معنی عدد – دیدن این اعداد نشانه چیست و چه مفهومی خواهد داشت ؟

2011 راز عدد معنا و مفهوم

۲۰۱۱

قبل از اینکه شروع به خواندن این فال کنید میتوانید موسیقی آرامشبخشی را که برای این متن در نظر گرفتیم را اجرا کنید و این متن را بخوانید .

و در صورت نیاز با کلیک کردن بر روی عکس آن ,  موسیقی را دانلود کنید . این نوع موسیقی ها تاثیرات آرامشبخشی بر جسم , ذهن , افکار میگذارد . و در پاکسازی چاکراهای بدن می گذارد .

 

2222 راز عدد - فال - معنی ساعت - فلسفه

عدد ۲۰۱۱ مجموعه ای از خصوصیات عدد ۲ ، تأثیرات عدد ۰ و انرژی های عدد ۱ است که دو بار ظاهر می شود. عدد ۲ به انرژی های تعادل ، بهبودبخشی ، فداکاری و فیض ، ، دیپلماسی و سازگاری ، مشارکت و روابط ، حساسیت و از خودگذاشتن می پردازد. عدد ۲ نیز با ایمان و اعتماد طنین انداز می شود و در خدمت هدف زندگی و رسالت شما است. عدد ۰ با ابدیت ، بی نهایت ، یگانگی ، تمامیت ، چرخه های مداوم و جریان و نقطه شروع ، پتانسیل و / یا انتخاب طنین انداز است و نشان دهنده آغاز یک سفر معنوی و تشویق در توسعه هدایا و توانایی های معنوی است.

عدد ۱ مربوط به خلاقیت و آفرینش ، تجلی و دستیابی ، آغازهای جدید ، انگیزه و پیشرفت ، اعتماد به نفس ، تلاش در جهت پیشبرد و رسیدن به اهداف ، موفقیت و الهام است. همچنین به ایجاد واقعیت های خود با افکار ، اعتقادات و اعمال ما مربوط می شود.

نشانگر چرخه های تجربه و احیا به سمت آگاهی بالاتر ، حساسیت و افزایش صدای درونی خود ، تعلیم و عقل ، دانش و خرد بالاتر است.

پیامی را به شما می دهد تا به افکار تکراری در مورد خود و زندگی خود توجه کنید زیرا افکار و اعتقادات شما در این زمان با سرعت زیاد ظاهر می شوند. اطمینان حاصل کنید که شما فقط بر روی نتایج دلخواه خود متمرکز خواهید شد ، همانطور که فکر می کنید ، به وجود می آیید. شما می توانید امید ، سلامتی ، موفقیت و خوشبختی را ایجاد کنید ، یا می توانید برای ایجاد ضرر ، درد ، ناامیدی و منفی انتخاب کنید ، زیرا شما خالق واقعیت ها و تجربیات خود هستید. هنگامی که شما افکار مثبت ، یک نگرش خوش بینانه و انتظارات زیاد را در اختیار دارید ، پاسخ می دهد و همه فرصت ها و تجربیات شگفت انگیز را در زمان مناسباین عدد برای شما می فرستد.

نشان می دهد که فرصتها یا مسیرهای جدیدی که در پیش گرفته اید ، شما را به سمت موقعیتها و شرایط جدید و هیجان انگیز سوق می دهد.

با کلیک روی آیکون اینستاگرام در زیر هیلند را در اینستاگرام دنبال کنید .

2222 راز عدد - فال - معنی ساعت - فلسفه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *