نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

193 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

193 راز عدد

193 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

اگر اجازه می دهید فرصت ها از شما عبور کنند
در این صورت در معرض خطر از دست دادن چیزی مهم هستید زیرا در حال انجام بازی نیستید.

شاید از باز کردن احساسات خود با کسی خودداری کنید. شاید شما تمایلی به مطرح کردن نام خود برای شغل یا فرصت دیگری ندارید. شاید کاری را که واقعاً می خواهید انجام نمی دهید زیرا می ترسید شکست بخورید.

تنها دلیل شکست ما این است که تلاش نکنیم. اگر تلاش کنیم و همه چیز درست نشد، یاد می گیریم و رشد می کنیم. زمان آن فرا رسیده است که منتظر ماندن نباشیم تا زمانی که آماده شویم، وگرنه لحظه کامل است. ما باید خودمان را آماده کنیم و باید لحظه را بسازیم.

تسلیم ترس و عدم اطمینان نباشید
زمانی صدایی در ذهن ما که به ما می گوید نمی توانیم . همه ما این صدا را در سر داریم. یک چیز منفی نیست. این یک غریزه محافظت از خود است که سعی می کند ما را در مکان امن ما نگه دارد که می داند امن است و تقریباً هر چیزی را برای نگه داشتن ما در آنجا می گوید. اما زمانی ما بسیار بزرگتر از آن محدودیت هستیم.

افرادی که در زندگی موفق می شوند می دانند که باید آن صدا را نادیده بگیرند. معمولاً زمانی خود را نشان می دهد که در مسیر درستی هستید و ریسک های درست را انجام می دهید. اما وقتی در دام گوش دادن به آن صدا بیفتیم، ممکن است فلج شویم.

گاهی هم ریسک لازم میشود

اگر بیش از آنچه تصور می کنید قدرت دارید
بارهای ما بر دوش ما سنگین می شود و هیچ راهی برای حمل آنها وجود ندارد، چه رسد به اینکه از زیر آنها خارج شویم. اینطور نیست. ما نه تنها برای زنده ماندن، بلکه برای شکوفایی نیز به قدرت داریم.

اولین قدم برای یافتن آن قدرت این است که باور داشته باشید که وجود دارد. ما همان چیزی هستیم که فکر می کنیم، ما نگرش خود هستیم. اگر فکر کنیم همه چیز خیلی زیاد است، خیلی زیاد می شود. اگر فکر کنیم که می توانیم، احتمالات شروع به ظهور می کنند. تغییر در دیدگاه می تواند تغییر بزرگی در زندگی شما ایجاد کند.

برای دگرگونی باید ریسک کنید درست مثل یک باتری خراب که نیاز به شوک دارد
گاهی کاری نمیکنیم زیرا می ترسیم چیزی را از دست بدهیم.

طرز فکر از دست دادن در واقع بسیار انسانی و بسیار عادی است. اکثر مردم ترجیح می دهند کمتر چیزی را که در حال حاضر دارند را بپذیرند تا اینکه آنچه را که قبلاً دارند برای پاداش بیشتر به خطر بیاندازند، صرف نظر از اینکه پاداش چقدر بزرگ یا کوچک است.

افراد واقعاً موفق هم یاد گرفته‌اند که بر طرز فکر خود غلبه کنند و هم سطح ریسک موجود در برخی اقدامات را ارزیابی کنند. ریسک های حساب شده شجاعت است ولی ریسک های وحشیانه بی پروایی است. زمان آن فرا رسیده است که روی طرز فکر ما نسبت به ضرر و زیان کار , بررسی بیشتری کنیم.

💎 حدیث : پیامبر ( ص )

فرمود : بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله! پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت
 مستدرک الوسائل و مستنبط المسائل ج‏۱۳، ص ۱۳

تبلیغات محصولات

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.