نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

191 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

191 راز عدد

191 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

گاهی پیش می آید به خود بگوییم که خیلی سرمان شلوغ است یا چیزی که نیاز داریم نداریم. اما اینها فقط بهانه هایی هستند که ما از آنها برای کنار گذاشتن کارهایی استفاده می کنیم. وقتی چیزی به اندازه کافی مهم است زمان و منابع را پیدا می کنیم .

سریعترین راه برای ایجاد عزت نفس در خود موفقیت است . با تعیین اهداف کوچک و دستیابی به آنها شروعی کنید. با هر برد کوچک که بدست می آورید، موارد بزرگتر چندان چالش برانگیز به نظر نمی رسند .

لحظه های عالی هرگز ظاهر نمی شود مگر اینکه خود شما آن را بسازید . منتظر فرصت ها نباشید ، آن ها را محقق کنید .

به دنبال مسیرهای مختلف و جدید باشید

مسیر رسیدن به جایی که می‌خواهیم باشیم، به ندرت دقیقاً همانطور که تصور می‌کنیم خواهد بود. این به این دلیل است که پیش فرض های ما بر اساس کارهایی است که دیگران انجام می دهند و مسیر ما منحصر به فرد باید باشد . داشتن یک برنامه مفید است ، اما همچنین خوب است که به اتفاقات اطراف خود توجه کنید و به دنبال فرصت های غیرمنتظره باشید تا شما را به جلو سوق بدهد .

191 | ساعت

محبت خانواده برای انسان و تحسین دوستان بسیار مهمتر از ثروت و امتیاز است .
این بهایی است که برای داشتن یک پدر بزرگ باید بپردازید. شما شگفتی، شادی، لحظات زیبا را دریافت می کنید و در پایان نیز اشک خواهد بود .

وقتی که یک مادر هستید، هرگز در افکار خودتان تنها نیستید. مادرها همیشه باید دو بار فکر کنند، 1 بار برای خودش و 1 بار برای فرزندش .
هیچ زمانی نگران این نباشید که کودکان چرا هرگز به شما گوش نمی دهند. نگرانی شما این باشد که آنها همیشه شما را دقیق تماشا می کنند.

هیچ وقت گذشته خود را پاک نکنید . این شخصیت امروز شما را شکل می دهد و به شما کمک می کند تا فردی باشید که فردا میخواهید شوید .

هنگامی که ذهن خود را از این بد بینی پاک کردید، افکار مثبت شروع به ورود خواهند کرد.

به اشتباهات و شکست های گذشته خود گره نخورید شما این آزادی را دارید که از ابتدا شروع کنید.

از تلاشهایه مجدد نترسید . تا زمانی که زندگی می‌کنید و نفسی می‌کشید ، همیشه می‌توانید دوباره شروع کنید .

تا جایی که امکان دارد ، هدایایه خود را تا حد امکان زیبا کنید. تنها در این صورت است که می توانید از آینده ای که نورانی و شگفت انگیز به نظر می رسد لذت ببرید .

یک جنبه خوب برای زندگی در لبه وجود دارد. شما تجارب زندگی باورنکردنی را به دست می آورید و می توانید دنیا را با چشمانی با دید وسیع تری تماشا کنید .

با حمایت عزیزانتان ، غلبه بر هیچ مانعی خیلی سخت نیست .

احمق ترین افرادی که می شناسم آنهایی هستند که اعتقاد دارند همه چیز را می دانند .
وقتی به دیگران شادی می دهید، در عوض شادی بیشتری دریافت می کنید.

بزرگترین ماجراجویی که می توانید انجام دهید این است که زندگی خود رانجام دهید .

وقتی انسان یک قدم به سوی خدای بزرگ قدم برمی دارد، بیشتر از تمامیه شن هایی که در عوالم وجود دارد ، به سوی او گام برداشته است .

خدایا،از تو برای این زندگی و تمام آنچه در اختیار دارم تشکر می کنم . برای امروزم و این ساعت و دقیقه ای که گذرا است از تو سپاسگزارم .
کسی گفت وقتی که کنترل خود را از دست دادم یک کاری را میکنم و بعدا ممکن است پشیمان شوم ، همه چیز درسریع پیش میرود و بعد از آن دیگر راحت هستم . من هم پاسخی را دادم که بمب هیدروژنی اینگونه عمل میکند .و آسیبش فراتر از باور است .
یادگیری گنجی بزرگ است که همه جا صاحبش را دنبال می کند .
هر دوستی نماینده دنیایی در درون ماست، دنیایی که احتمالاً تا زمانی که آنها به دنیا نیایند، متولد نخواهند شد ، و تنها با یک ملاقات است که دنیای جدیدی متولد می شود .
شکست شرط یادگیری است .


ایمان دیده نمی شود اما احساس می شود ، ایمان برای زمانی است که احساس می کنیم هیچ دیگر نداریم .

💎 حدیث عدد 191 عز اول امام علی (ع)

افسوس های گذشته را در درون دل خود بیدار نکن ، زیرا تو را از آمادگی برای پیروزی  باز می دارد .

غررالحکم، ص۷۶۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.