نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

۱۷۴۷ فال – راز – معنی عدد – دیدن این اعداد نشانه چیست و چه مفهومی خواهد داشت ؟ معنا مفهوم

1747 راز عدد معنا و مفهوم

۱۷۴۷

۱۷۴۷ راز و فال عدد

قبل از اینکه شروع به خواندن این فال کنید میتوانید موسیقی آرامشبخشی را که برای این متن در نظر گرفتیم را اجرا کنید و این متن را بخوانید .

و در صورت نیاز با کلیک کردن بر روی عکس آن ,  موسیقی را دانلود کنید . این نوع موسیقی ها تاثیرات آرامش بخشی بر جسم – ذهن و در پاکسازی چاکراهای بدن می گذارد .

Code 060303 دانلود 6 ساعت موزیک یوگا چاکرای سوم خورشیدی Solar Plexus Chakra

عدد ۱ ویژگی های خلقت و خلاقیت ، جاه طلبی ، انگیزه و پیشرفت ، بینش و الهام بخش بودن را به ارمغان می آورد.

۱۷۴۷ شروع های جدید ، رفتن در مسیر صحیح و تحقق و رسیدن به هدف است .

 

عدد ۱ به ما می گوید که ما با افکار ، عقاید و اعمال خود واقعیت خود را ایجاد می کنیم. عدد ۷ ارتعاشات بیداری و روشنگری معنوی ، پذیرش و توسعه هدایای معنوی و تواناییهای روانی ، درک عمیق از خود و دیگران ، احساسات ، خرد درون و تجلی بالاترین آرزوهای شما را به ارمغان می آورد.

عدد ۴ کار سخت و ایجاد مبانی محکم ، تلاش و کاربردی ، فداکاری ، عملی ، صداقت ، استقامت و عزم ، اعتماد به نفس و مسئولیت ، ثبات و توانایی ، اشتیاق و انگیزه را تشویق می کند.

افکار ، ایده های و تکراری از درون خود نشانگر مراحل بعدی شما هستند وه حل ها و / یا پاسخ های دعاهای شما را ارائه می دهند.

ارتباط محکم شما با قلمروهای معنوی ، درگاهی برای پاکسازی گشوده است ، ترغیب می کنند که در مسیر فعلی خود ادامه دهید و از تعهد و شجاعت خود استقبال کنید.

تجربیات جدید حرکت خاصی و روانی در حال تغییر روشی است که شما و دنیای اطراف خود را مشاهده می کنید و از شما تشویق می شود که اجازه دهید هدایای معنوی شما از طریق مطالعه ، دعا و مراقبه شکوفا شود. کار سخت ، اراده و تلاش باعث می شود پاداش های بلند مدت حاصل شود.

عدد ۱۷۴۷ ممکن است نشانگر این باشد که اگر در نظر دارید گسترش یا شروع یک حرفه ، حرکت خاصیه و حرفه ای مبتنی بر اهداف روحی یا مالی خود را انجام دهید ، از شما حمایت و تشویق می کند که اقدامات لازم را انجام دهید.

شما باید  تلاش زیادی را انجام دهید اما پاداش ها و مزایای بلند مدت را برای خودتان و کسانی که خدمت می کنید پیدا خواهید کرد. هنگام احساس هرگونه تردید یا ترس در مسیر خود به ندای خود گوش دهید .

عدد ۱۷۴۷ شما را تشویق می کند قبل از انجام هرگونه تعهد الزامی ، وقت خود را برای تحقیق دقیق در مورد همه جوانب یک پیشنهاد جدید ، چشم انداز شغلی ، سرمایه گذاری یا شرکت بگذرانید. به صدای درونی خود و احساسات واقعی خود در مورد آینده گوش کنید زیرا آنها پاسخ های شما را آشکار می کنند و در تصمیم گیری های مرتبط کمک خواهند کرد. فقط به چیزهایی متعهد شوید که با شما طنین انداز می شوند و احساسات واقعی پیش بینی و اشتیاق را به همراه می آورند.

اگر در خصوص سنگ های درمانی و ماه تولد سوالی داشتید هیلند را در اینستاگرام دنبال کنید .

2222 راز عدد - فال - معنی ساعت - فلسفه

خواص سنگ سودالیت

فواید سنگ کلیر کوارتز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *