نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

۱۴۸۸ فال – راز – معنی عدد – دیدن این اعداد نشانه چیست و چه مفهومی خواهد داشت ؟

1488 راز عدد معنا و مفهوم

۱۴۸۸

قبل از اینکه شروع به خواندن این فال کنید میتوانید موسیقی آرامشبخشی را که برای این متن در نظر گرفتیم را اجرا کنید و این متن را بخوانید .

و در صورت نیاز با کلیک کردن بر روی عکس آن ,  موسیقی را دانلود کنید . این نوع موسیقی ها تاثیرات آرامشبخشی بر جسم , ذهن , افکار میگذارد . و در پاکسازی چاکراهای بدن می گذارد .

Code 21024 دانلود موزیک یوگا و آرامشبخش چاکرای خورشیدی Solar Plexus Chakra

 

عدد ۱۴۸۸ ترکیبی از ویژگی ها و ارتعاشات عدد ۱ و عدد ۴ است و انرژی های عدد قدرتمند عدد ۸. عدد ۱ با رهبری و ادب ، ابتکار و غریزه ، ابتکارات جدید و یک رویکرد تازه ، انگیزه ، تلاش طنین انداز است. به جلو و پیشرفت. عدد ۱ به ما یادآوری می کند که ما با افکار ، اعتقادات و اعمال خود واقعیت های خود را ایجاد می کنیم.

عدد ۴ مربوط به صبر ، عملی و کاربردی بودن ، سخت کوشی و مسئولیت پذیری ، ارزشهای سنتی ،  صداقت ، خردمندی ، پشتکار و عزم و اراده در رسیدن به اهداف است.

عدد ۸ ویژگیهای تجلی فراوانی و شکوفایی ، اقتدار شخصی و کسب و کار  ، کمک به دیگران و دریافت آن به عنوان پاداش کارمایی ، اعتماد به نفس و قدرت ، عقل و دستیابی به موفقیت را می افزاید.

عدد ۸ همچنین با مفهوم و قانون معنوی طنین انداز است.

عدد ۱۴۸۸ قدم به قدم در قدرت شخصی خود ، کوشش به جلو ، پیشرفت و دستیابی  به اهداف و پیدا کردن موفقیت تشویق می کند.  در رابطه با شغل ، امور مالی و زندگی به طور کلی باعث می شود احساس آرامش و اطمینان بیشتری نسبت به وضعیت مالی داشته باشید.

عدد ۱۴۸۸ شما را تشویق می کند تا منابع مالی خود را در دست داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که پایه های محکمی را برای خود و عزیزان خود در نظر گرفته اید زیرا این امر باعث رونق آینده شما خواهد شد. ، اما این وظیفه شماست که از کار و تلاش مناسب اطمینان حاصل کنید. تا با تمام برای رسیدن به خواسته های درونی خود زندگی کنید.

به شما کمک می کند تا فراوانی و سعادت زندگی خود را نشان دهید. تلاش و کوششی که در جهت خدمت به هدف زندگی و مأموریت روح خود کرده اید ، پاداش عادلانه شما را در تمام سطوح نشان می دهد. از تأییدات مثبت استفاده کنید و کارهای بزرگی را که انجام داده اید ادامه دهید تا مطمئن شوید تمام نیازهای مادی شما برآورده می شود. انتظار داشته باشید که نعمت ها وارد زندگی شما شوند و از فراوانی که به خوبی بدست می آورید سپاسگزار باشید.

اگر احساس تمایل به شروع ، دنبال کردن یا گسترش یک ، حرفه  دارید ، عدد ۱۴۸۸ ممکن است پیشنهاد کند که زمان شروع فرخنده است ، و به عنوان کمک به دیگران موفقیت طولانی مدت و تحقق شخصی پیدا خواهید کرد. و به رسالت خود خدمت کنید.

محکم بایستید و به هدایا و استعدادهای فوق العاده خود ایمان داشته باشید. وقتی به خودتان اعتقاد داشته باشید از آنچه می توانید انجام دهید و به دست می آورید شگفت زده خواهید شد. وقتی به خودتان اعتقاد دارید ، دیگران هم به شما اعتقاد پیدا خواهند کرد.

با کلیک روی آیکون اینستاگرام در زیر هیلند را در اینستاگرام دنبال کنید .

2222 راز عدد - فال - معنی ساعت - فلسفه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *