نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

۱۴۸ راز عدد معنا و مفهوم

148

۱۴۸

پیام ای عدد ۱۴۸

قبل از اینکه شروع به خواندن این فال کنید میتوانید موسیقی آرامشبخشی را که برای این متن در نظر گرفتیم را اجرا کنید و این متن را بخوانید .

و در صورت نیاز با کلیک کردن بر روی عکس آن ,  موسیقی را دانلود کنید . این نوع موسیقی ها تاثیرات آرامش بخشی بر جسم – ذهن و در پاکسازی چاکراهای بدن می گذارد .

Code 020103 دانلود موزیک سابلیمینال فرکانس 432 هرتز بهبود و رسیدن آرامش

 

عدد ۱۴۸ بروایات که این عدد در رابطه با شما در زمینه مالی و حرفه به شما کمک می کنند. همچنین که این کمک را احساس می کنید  آرامش و احساس نیازهای مالی خود را بهتر احساس می کنید. شما نیاز دارید که از نظر رابطه با شما خود در ارتباط باشید و یک نگرش خوش بینانه و مثبت داشته باشید.

پیام داده شده توسط عدد ۱۴۸ این است که این عدد در رابطه با شما از هر آنچه در مورد پروژه های جدید شما ، مشاغل و تعهدات مالی شماست ، پشتیبانی می کنند شما سودآور و مثمر ثمر هستند. اولویت اصلی خود را به هدف زندگی خود تبدیل کنید و و اطمینان حاصل کند که تمام نیازهای شما برآورده می شود. تلاشهای شما ، سخت کوشی و نذرهایتان با فراوانی پاداش خواهد گرفت.

با نشان دادن عدد ۱۴۸ که اگر تمایل به ادامه کار دارید یا تمرین ، حرفه یا حرفه ای را بر اساس اعتماد کردن به یا پروژه ای مبتنی بر سرویس ارائه می دهید ، زمان مناسب برای پیشبرد شماست. . در آینده با کمک دیگران و خدمت به رسالت خود موفقیت شخصی را پیدا خواهید کرد.

در کار و امور مالی خود راهنمایی و کمک میکند تا احساس آرامش و اطمینان بیشتری داشته باشید. نتیجه خواهد داد

با حضور اعداد ۱ ، ۴ و ۸ ، این عدد ۱۴۸ ویژگیهای بسیاری ، ارتعاشات و امواج زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. عدد یک با آغازهای جدید ، رهبری ، غریزه ، خودپنداره ، ابتکار عمل ، اراده حرکت به جلو پیشرفت پیش می رود. عدد ۴ از اراده ، تلاش ، ارزشهای سنتی ، ثبات ، مسئولیت ، صداقت ، دانش و اراده استفاده می کند. عدد ۸ دلالت بر ، قانون علت و معلول دارد.

با کلیک روی آیکون اینستاگرام در زیر هیلند را در اینستاگرام دنبال کنید .

2222 راز عدد - فال - معنی ساعت - فلسفه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *