نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

۱۴۷۷ فال – راز – معنی عدد – دیدن این اعداد نشانه چیست و چه مفهومی خواهد داشت ؟

1477 راز عدد معنا و مفهوم

۱۴۷۷

قبل از اینکه شروع به خواندن این فال کنید میتوانید موسیقی آرامشبخشی را که برای این متن در نظر گرفتیم را اجرا کنید و این متن را بخوانید .

و در صورت نیاز با کلیک کردن بر روی عکس آن ,  موسیقی را دانلود کنید . این نوع موسیقی ها تاثیرات آرامشبخشی بر جسم , ذهن , افکار میگذارد . و در پاکسازی چاکراهای بدن می گذارد .

Code 21024 دانلود موسیقی سابلیمینال و آرامشبخش چاکرای خورشیدی Solar Plexus Chakra

 

عدد ۱۴۷۷ از ویژگی ها و انرژی های عدد ۱ و عدد ۴ تشکیل شده است و ارتعاشات عرفانی عدد ۷ دو بار ظاهر می شود و تأثیرات آن را تقویت می کند.

عدد ۱ ویژگیهای خلقت و خلاقیت ، جاه طلبی ، انگیزه و پیشرفت ، بینش  ، آغازهای جدید ، رهبری و ادعا ، تحقق و دستیابی را به ارمغان می آورد.

عدد ۱ به ما می گوید که ما با افکار ، عقاید و اعمال خود واقعیت خود را ایجاد می کنیم. عدد ۴ ارتعاشات سخت کوشی و ایجاد پایه های محکم ، تلاش و کاربرد ، فداکاری ، عملی ، صداقت ، استقامت و عزم ، اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری ، ثبات و توانایی ، اشتیاق ونندگی را به همراه دارد.

عدد ۷ ارتعاشات بیداری و روشنگری معنوی ، پذیرش و توسعه هدایای معنوی و توانایی های روانی ، درک عمیق از خود و دیگران ،  احساسات ، خرد درون و تجسم بالاترین آرزوهای شما را به ارمغان می آورد.

عدد ۱۴۷۷ پیام است که کارهایی را که شما در جهت آرمانهای معنوی و روشنگری شخصی انجام می دهید . ادامه دهید.

عدد ۱۴۷۷ از ارتباط تنگاتنگ شما با قلمرو و روحانی خبر می دهد و همین امر باعث شده است تا درهای هدایت  باز شود.  در مسیر فعلی خود ادامه دهید و تعهد و شجاعت خود را تحسین کنید.

تلاش خود را برای زندگی در حقایق خود ادامه دهید و مسیر معنوی خود را طی کنید. افکار ، ایده های  تکراری شما از درون خود نشانگر مراحل بعدی شما هستند و حل / یا پاسخ های دعاهای شما را ارائه می دهند. تجربیات جدید حرکت خاص و روانی در حال تغییر روشی است که شما و دنیای اطراف خود را مشاهده می کنید و از شما تشویق می شود که اجازه دهید هدایای معنوی شما از طریق مطالعه ، دعا و مراقبه شکوفا شود. کار سخت ، اراده و تلاش باعث می شود پاداش های بلند مدت حاصل شود.

عدد ۱۴۷۷  اگر در نظر دارید گسترش یا شروع یک کار ، تمرین یا حرفه ای را انجام دهید ، از شما حمایت و تشویق می کند که اقدامات لازم را انجام دهید. شما باید تلاش زیادی را انجام دهید اما پاداش ها و مزایای بلند مدت را برای خودتان و کسانی که خدمت می کنید پیدا خواهید کرد. هنگام احساس هرگونه تردید یا ترس در مسیر خود داشتید ایمان خود را قوی نگه دارید و به پایان مسیر فکر کنید که شما را به آرزوهایه درونی خود نزدیک و نزدیک تر میکند .

با کلیک روی آیکون اینستاگرام در زیر هیلند را در اینستاگرام دنبال کنید .

2222 راز عدد - فال - معنی ساعت - فلسفه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *