نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

۱۳۸۸ فال – راز – معنی عدد – دیدن این اعداد نشانه چیست و چه مفهومی خواهد داشت ؟

1388 راز عدد معنا و مفهوم

۱۳۸۸

قبل از اینکه شروع به خواندن این فال کنید میتوانید موسیقی آرامشبخشی را که برای این متن در نظر گرفتیم را اجرا کنید و این متن را بخوانید .

و در صورت نیاز با کلیک کردن بر روی عکس آن ,  موسیقی را دانلود کنید . این نوع موسیقی ها تاثیرات آرامشبخشی بر جسم , ذهن , افکار میگذارد . و در پاکسازی چاکراهای بدن می گذارد . Code 52800 دانلود موزیک یوگا بهبود چاکرای قلب 528 HZ

 

عدد ۱۳۸۸ ترکیبی از انرژی های عدد ۱ و عدد ۳ است و ویژگی ها و ارتعاشات عدد ۸ ، دو بار ظاهر می شود و تأثیرات آن را تقویت می کند. عدد ۱ شجاعت ، پیشرفت ، رفتن در مسیر صحیح و ادب ، اراده و جاه طلبی ، آغاز های جدید و تازه شروع ، ابتکار ، غریزه و الهام بخش بودن ، پیدا کردن موفقیت و تحقق شخصی را به ارمغان می آورد.

عدد ۱ همچنین به ما می گوید که ما با افکار ، اعتقادات و اعمال خود واقعیت های خود را ایجاد می کنیم. عدد ۳ ویژگیهای رشد ، انبساط و اصول افزایش ، بیان خود و اعتماد به نفس ، خلاقیت ، شادی و خوش بینی را به ارمغان می آورد.

آرامش ، بهبودفیت و عشق را پیدا کنید ، انرژی خود را از قدرت و اقتدار شخصی ، خرد و اعتماد به نفس در کسب و کار ، حقیقت و قضاوت خوب ، تجلی و آزادی مادی و فراوانی

عدد ۸  عدد قانون معنوی (علت و معلول) است.

عدد ۱۳۸۸ شما را ترغیب می کند که به گوش و هدایت خود گوش فرا دهید و  اقدامات مثبتی انجام دهید. ممکن است فرصت های جدیدی در رابطه با درآمد ، اشتغال و یا ارتقاء به شما ارائه شود ، بنابراین از تلاش چیزی متفاوت و هیجان انگیز نترسید. به این اعتماد داشته باشید که تمام مهارت ها و توانایی های لازم را دارید و آنچه را که قبلاً نمی دانید به سرعت یاد خواهید گرفت.

عدد ۱۳۸۸ نشان می دهد که ارتباط تنگاتنگ شما با قلمروهای و معنوی و همچنین دعاهای شما ، تأییدات مثبت و توقعات شما را به سمت جریان فراوانی باز کرده است.

به این اعتماد داشته باشید که به آنچه می خواهید ، نیاز دارید و استحقاق خود را از هر طریق برای بالاترین منافع خود خواهید داشت.

مانند قانون “کمک به دیگران و دریافت آن به عنوان پاداش کارمایی از نعمت های خود از خداوند سپاسگزار باشید و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

عدد ۱۳۸۸ شما را تشویق می کند تا از خلاقیت شخصی خود به شکلی سازنده استفاده کنید و مهارت ها و اسنعدادهای خود را برای رسیدن به خواسته های قلب خود به کار بگیرید.

روشهای جدیدی را برای انجام کارها امتحان کنید و / یا پروژه هایی را انجام دهید که واقعاً مورد علاقه شما باشد و شما را درگیر خود کند. اعتماد کنید که موفق خواهید بود.

خود را باز کنید تا فراوانی و کامیابی فراوانی از انواع مختلف زندگی خود بپذیرید.

با کلیک روی آیکون اینستاگرام در زیر هیلند را در اینستاگرام دنبال کنید .

2222 راز عدد - فال - معنی ساعت - فلسفه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *