نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

۱۲۸۸ فال – راز – معنی عدد – دیدن این اعداد نشانه چیست و چه مفهومی خواهد داشت ؟

1288 راز عدد معنا و مفهوم

۱۲۸۸ راز فال فلسفه معنا عدد شناسی

عدد ۱۲۸۸

قبل از اینکه شروع به خواندن این فال کنید میتوانید موسیقی آرامشبخشی را که برای این متن در نظر گرفتیم را اجرا کنید و این متن را بخوانید .

و در صورت نیاز با کلیک کردن بر روی عکس آن ,  موسیقی را دانلود کنید . این نوع موسیقی ها تاثیرات آرامشبخشی بر جسم , ذهن , افکار میگذارد . و در پاکسازی چاکراهای بدن می گذارد .

192Hz Thorat Chakra دانلود موسیقی سابلیمینال بهبود چاکرای گلو - رنگ آبی

 

عدد ۱ ویژگی های شجاعت ، پیشرفت ،  رهبری و ادب ، اراده و جاه طلبی ، آغاز های جدید و تازه شروع ، ابتکار ، غریزه و الهام بخش بودن را به ارمغان می آورد.

عدد ۱ همچنین به ما می گوید که ما با افکار ، اعتقادات و اعمالمان بهترین ورژن های خود را ایجاد می کنیم.

عدد ۲ تعادل و هماهنگی ، و سازگاری ، فداکاری ، وظیفه و خدمت ، بینش و صدای درونی خود است ، دیپلماسی و همکاری را تقویت می کند.

عدد ۲ همچنین به ایمان و اعتماد و خدمت به هدف زندگی مربوط می شود.

عدد ۸ انرژی تجلی ثروت و فراوانی ، اعتماد به نفس و اقتدار شخصی ، تشخیص ، موفقیت ، هدیه و دریافت ، خرد و موفقیت مادی را به ارمغان می آورد. عدد ۸  قانون معنوی علت و معلول.

عدد ۸ ترغیب می کند تا وارد قدرت شخصی خود شود.

عدد ۱۲۸۸ اعتماد به نفس ،  ، ایمان ، نگرش مثبت شما را تضمین کرده است که فراوانی وارد زندگی شما خواهد شد و شما را تشویق می کنید تا از این انرژیهای فرخنده نهایت استفاده را ببرید. از نعمت های خود سپاسگزار باشید و به یاد داشته باشید که هرچه بیشتر داشته باشید ، بیشتر با دیگران اشتراک خواهید داشت.  و باز دریافت خواهید کرد.

عدد ۱۲۸۸ نشان می دهد که نیازهای مالی و پولی شما به طرز معجزه آسایی برآورده می شود. بگذارید از ترس اینکه چگونه اهداف را برآورده سازید ، ایمان و اطمینان داشته باشید  موفقیت و سعادت شما را تضمین می کنند. از عقل و طبیعی و توانایی های آشکار خود برای تحقق خواسته های خود استفاده کنید.

عدد ۱۲۸۸  که تأییدها ، اعتماد به نفس ،  نگرش مثبت شما نعمتهای شگفت انگیزی را در زندگی شما نشان داده است. جریان فعلی وفور بازتابی از انتظارات ذهنی و زیاد شماست و شما را تشویق می کند از تواناییهای آشکار خود به صورت عاقلانه استفاده کنند. به شما یادآوری می کنند که یک نگاه و نگرش خوش بینانه داشته باشید به گونه ای که فقط بهترین ها را برای بالاترین خیر خود نشان می دهید. موفقیت می تواند و خواهد بود … از آن شما.

شما را تشویق می کند تا به کارهای خوبی که انجام داده اید ادامه دهید.

دقت در مسیر میتوان در مسیر صجیج رسالت روحی خود حرکت کنید .

با کلیک روی آیکون اینستاگرام در زیر هیلند را در اینستاگرام دنبال کنید .

2222 راز عدد - فال - معنی ساعت - فلسفه

لینک های مرتبط با معنی عدد ۲۲۲۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *