نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

۱۲۸ راز عدد معنا و مفهوم

128 راز عدد

۱۲۸ فال – راز – معنی عدد – دیدن این اعداد نشانه چیست و چه مفهومی خواهد داشت ؟

عدد ۱۲۸ – معنی چیست؟

قبل از اینکه شروع به خواندن این فال کنید میتوانید موسیقی آرامشبخشی را که برای این متن در نظر گرفتیم را اجرا کنید و این متن را بخوانید .

و در صورت نیاز با کلیک کردن بر روی عکس آن ,  موسیقی را دانلود کنید . این نوع موسیقی ها تاثیرات آرامش بخشی بر جسم – ذهن و در پاکسازی چاکراهای بدن می گذارد .

Code 020103 دانلود موزیک سابلیمینال فرکانس 432 هرتز بهبود و رسیدن آرامش

 

ما می توانیم نتیجه بگیریم که ۱۲۸ قانون تجلی ، در واقعیت ، عمل گرا ، ماده ، منطق ، در حقیقت . این قانون در نظم کار است ، هر آنچه انجام می شود نتیجه منطقی () ایجاد می کند ، از این رو مفهوم عدالت پیوست می شود.

این دنباله منطقی دلایل و تأثیرات و علاوه بر آن تسلط بر آن است که منجر به نتیجه “مطلوب” می شود.

این همان چیزی است که ما بقیه می نامیم ، قدرت! به طور خلاصه ،  مطابق قانون با عملی که او ارائه می دهد مطابقت دارد ، زیرا او فهمیده است. بنابراین او به سرنوشت خود تسلط می یابد که دیگر تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

پاک و باهوش ، برای خارج کردن خود از محیط  ، ​​از یک سیستم ارزش سفت و سخت استفاده خواهد کرد ، تا این که دوباره آزاد شود و به یک قانون منعطف تر نزدیک شود.

او به طور جدی به دنبال رهایی خود از ممنوعیت های کودکی خود خواهد بود تا در نهایت بتواند تمام اختیارات خود را به کار گیرد.

به هر حال ، ۱۲۸ سخاوتمندانه ، شجاعانه ، داوطلبانه ، مبارز ، بسیار اما پس از آن بسیار پایدار و بسیار ماندگار است. او هرگز از دست نمی دهد ، او به سادگی از رویارویی با مشکلی جلوگیری حراسی ندارد .

راز عدد – فال عدد – معنی عدد ۱۲۸

جمع کل اعداد ۱۱ میشود .

هستی بهتر از داشتن است ، زندگی خوب از آنچه هستی ، نشانگر ذات و قدرت واقعی ما بر خلاف خیال پتانسیل نامحدودی است که در کتابها نقل شده است.

هرگز از عدد های فراموش نکنید که کاهش آنها به ریشه های آنها اشاره دارد. هرچه عدد به وحدت نزدیکتر باشد ، به روح نزدیک تر است!

در پشت زندگی روزمره وسواس در جستجوی امنیت ، رویاهای دفن شده باقی می مانند ، غیر منطقی (به تعبیری از هر اصطلاح) که توسط جریانهای غیر قابل توضیح یا غیر قابل توضیح به همان اندازه غیر منطقی منتقل می شود.

۱۲۸ مطابق با گوش دادن مضاعف به درون خود و هماهنگ کردن اراده برتر و خواست بهتر برای تحقق است حتی اگر به معنای نادیده گرفتن خود باشد.

دیدن عدد ۱۲۸
دیدن عدد ۱۲۸ در اطراف شما یکی از دلایل بیشتر برای باز کردن قلب خود و شنیدن صدای آن است و شروع به اعتقاد به اهدافی است که در مقابل خود دارید.

با کلیک روی آیکون اینستاگرام در زیر هیلند را در اینستاگرام دنبال کنید .

2222 راز عدد - فال - معنی ساعت - فلسفه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *