نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

۱۲۸ راز عدد معنا و مفهوم

128 راز عدد

۱۲۸ فال – راز – معنی عدد – دیدن این اعداد نشانه چیست و چه مفهومی خواهد داشت ؟

عدد ۱۲۸ – معنی چیست؟

ما می توانیم نتیجه بگیریم که ۱۲۸ قانون تجلی ، در واقعیت ، عمل گرا ، ماده ، منطق ، در حقیقت ، در جلد را مختصر می کند. این قانون در نظم کار است ، هر آنچه انجام می شود نتیجه منطقی () ایجاد می کند ، از این رو مفهوم عدالت پیوست می شود.

این دنباله منطقی دلایل و تأثیرات و علاوه بر آن تسلط بر آن است که منجر به نتیجه “مطلوب” می شود.

این همان چیزی است که ما بقیه می نامیم ، قدرت! به طور خلاصه ،  مطابق قانون با عملی که او ارائه می دهد مطابقت دارد ، زیرا او فهمیده است. بنابراین او به سرنوشت خود تسلط می یابد که دیگر تحت تأثیر قرار نمی گیرد و از نظر منطقی قدرت تحقق خود را دارد.

بدیهی است که یک دیدگاه در مورد منشاء این عدد است؛ بنابراین رونویسی آن در مادی تر به سادگی صورت می گیرد:

احتیاج به احترام گذاشتن به یک سیستم (هرچه که هست) ، به طور خلاصه طعم قدرت ، حس منطقی قوی و اجرای صحیح امور ، اپیکوریازیسم حریص ، طعم برای گرانش ، سنگین است.

بیایید به توضیحات عملی برویم. در بیشتر کتاب ها ، ۱۲۸ مترادف قدرت اغلب به عنوان عاملی برای موفقیت اجتماعی  ، محرک قدرتمند و معتبر برای جاه طلبی توصیف می شود. این مسئله تا حدودی صادق است که در مورد مسیر زندگی پیش می آید اما نه همیشه.

از طرف دیگر ، در بیان ، برای شخص زمانی که لازم است جنبه های قبلی را به صورت کیفی بیان کند ، زمان می برد.

عموماً ، این ۱۲۸ کودک از کودکی برخوردار بودند که تحت فشار بسیار شدید آموزشی ، والروایات استبدادی و یا به سادگی حضور خسته کننده یک روایات یا یک دکترین بود.

کودک ، پاک و باهوش ، برای خارج کردن خود از محیط  ، ​​از یک سیستم ارزش سفت و سخت استفاده خواهد کرد ، تا این که دوباره آزاد شود و به یک قانون منعطف تر نزدیک شود.

او به طور جدی به دنبال رهایی خود از ممنوعیت های کودکی خود خواهد بود تا در نهایت بتواند تمام اختیارات خود را به کار گیرد.

در ابتدا ، ۱۲۸ معمولاً از احساس ناتوانی رنج می برند که او از به ربا انرژِی منفیت شناختن امتناع می ورزد ، این مشکل اصلی اوست.

به هر حال ، ۱۲۸ سخاوتمندانه ، شجاعانه ، داوطلبانه ، مبارز ، بسیار اما پس از آن بسیار پایدار و بسیار ماندگار است. او هرگز از دست نمی دهد ، او به سادگی از رویارویی با مشکلی جلوگیری می کند که می تواند احساس درماندگی کند.

راز عدد – فال عدد – معنی عدد .

۱۲۸ مانند همه عدد های بسیار شیک به نظر می رسد که اگر آن را در موضوع خود ما را برنده برنده شدن در قرعه کشی ، بنابراین ما را در مقابل “نبوغ” نشان می دهد.

مطمئناً ۱۲۸ مانند همه عدد ها خاص است ، بنابراین به محض بروز فرصت ، ۴ ، ۱۳ ، ۳۱ را با ۱۲۸ جایگزین نکنید.

هستی بهتر از داشتن است ، زندگی خوب از آنچه هستی ، نشانگر ذات و قدرت واقعی ما بر خلاف خیال پتانسیل نامحدودی است که در کتابهای بازرگانانه نقل شده است. داشتن یک ۱۲۸ بالاتر از همه دارای ۴ ، با تمام ویژگی های آن اما با یک حالت متفاوت از “عمل” است.

هرگز از عدد های فراموش نکنید که کاهش آنها به ریشه های آنها اشاره دارد. هرچه عدد به وحدت نزدیکتر باشد ، به روح نزدیک تر است!

۱۲۸ نیز از این قاعده مستثنی نیست. این نوع عدد بدون توجه به موارد بسیار مکرر است. با این وجود چند “تفاوت” که ما توضیح خواهیم داد در خدمت روشن کردن نمایندگان آنها در جستجوی کلیدها خواهد بود.

در بیشتر موارد ، دارندگان آن دارای یک دوره کلاسیک از نوع ۴ هستند به جز اینکه آنها آن را به عنوان دومی فرض نمی کنند. مانند ۱۱ که در خالص ۲ خوشحال نیست ، ۱۲۸ در دو برابر خود راحت تر نیست.

در پشت زندگی روزمره وسواس در جستجوی امنیت ، رویاهای دفن شده باقی می مانند ، غیر منطقی (به تعبیری از هر اصطلاح) که توسط جریانهای غیر قابل توضیح یا غیر قابل توضیح به همان اندازه غیر منطقی منتقل می شود.

اعداد فیوژن می شوند زیرا دو عدد یکسان آنها را به صورت موازی تشکیل می دهند. اگر یازدهم به دنبال تلفیق جنس ها ، یعنی اصول مردانه و زنانه ، با هدف اتحاد مجدد هستی ، ۱۲۸ همانطور که برای اوست ، به دنبال اتحاد قطب های پایین و مادیات خود ، از پایین با بالا است ، از عقل با روح و با هدف دانش کامل.

دو ۱۲۸ آن مطابق با گوش دادن مضاعف هماهنگ اراده برتر و خواست بشر برای تحقق یا حتی ادغام این دو نوع اراده است حتی اگر به معنای نادیده گرفتن خود باشد.

دیدن عدد ۱۲۸
دیدن عدد ۱۲۸ در اطراف شما یکی از دلایل بیشتر برای باز کردن قلب و شروع به اعتقاد به اهدافی است که در مقابل خود دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *