نوشته شده در ۸ دیدگاه

فال – راز – معنی عدد – دیدن این اعداد نشانه چیست و چه مفهومی خواهد داشت ؟ ۱۱ یازده

11 راز عدد

۱۱

عدد ۱۱ – معنی آن چیست؟

قبل از اینکه شروع به خواندن این فال کنید میتوانید موسیقی آرامشبخشی را که برای این متن در نظر گرفتیم را اجرا کنید و این متن را بخوانید .

و در صورت نیاز با کلیک کردن بر روی عکس آن ,  موسیقی را دانلود کنید . این نوع موسیقی ها تاثیرات آرامش بخشی بر جسم – ذهن و در پاکسازی چاکراهای بدن می گذارد .

44900 دانلود موسیقی سابلیمینال بهبود چاکرا چشم سوم - Third Eye Chakra

 

راز عدد – فال عدد – معنی عدد ۱۱
اول از همه این مهم است که بدانید عدد ۱۱ بسیارخوب  است ، بنابراین باید به آن توجه ویژه داشته باشید. عدد ۱۱ از عدد ۱ تشکیل شده است که دو بار ظاهر می شود و مشخص است که این عدد نمادی از آغازها و فرصتهای جدید است که قرار است در مقابل شما ظاهر شود.

این عدد به عنوان سمبل انرژی ، صدای درونی خود ، اشتیاق و انرژی خلاق در نظر گرفته شده است. به این که باید بیشتر به هدف زندگی خود فکر کنید و از انرژی خلاق خود استفاده کنید.

شما باید بیشتر به افکار و ایده های خود توجه کنید و باید خوش بین تر باشید. این عدد به شما در رسیدن به اهداف خود کمک می کند ، اما باید تأییدات مثبت را تمرین کنید. همچنین داشتن ایمان به خود و توانایی های خود و خداوند بسیار مهم است.

شما باید برای دیگران مثال زدنی باشید و با ایده ها و عقاید خود به آنها انگیزه دهید.

فال – راز – معنی عدد – دیدن این اعداد نشانه چیست و چه مفهومی خواهد داشت ؟ ۱۱

شما باید تمام افراد با انرژِی منفی را از زندگی خود حذف کنید. شما نباید در زندگی خود افراد غیرضروری را در کنار خود داشته باشید بلکه باید روی افراد و چیزهای مناسب تمرکز کنید. سعی کنید خود را با افراد مثبت و افکار مثبت احاطه کنید زیرا این کارها تأثیر مثبتی در کار شما خواهد گذاشت.

اگر ۱۱ عدد شماست ، ماموریت شما کمک به افراد دیگر و خدمت به طبیعت است. همچنین اعتقاد بر این است که افراد دارای این تعداد ، رویاهای بزرگ و اهداف بزرگی دارند. این افراد زحمتکش هستند و همچنین بسیار خلاق هستند. اگر با عدد یازدهم راهنمایی شوید ، این به آن معنی که شما یک ناظر عالی هستید و احتمالاً حیوانات را دوست دارید.

عشق و عدد ۱۱
اگر این عدد ۱۱ شما را مداوم میبینید ، بروایات که زندگی عاشقانه شما در دوره آینده بسیار بهتر خواهد شد. اگر در رابطه خود مشکل دارید ، خیلی زود حل می شود. اگر در یک رابطه خوب و طولانی باشید ، در دوره آینده حتی بهتر خواهد شد.

اما ، نباید فراموش کنید که عدد ۱۱ نیز نمادی از آغازهای جدید و تغییرات خوب است. اگر رابطه شما به هیچ وجه خوب نیست و اگر احساس می کنید که لیاقت چیزی بهتر دارید ، باید این رابطه را پشت سر خود بگذارید. ممکن است زمان اتفاق جدید باشد ، بنابراین نباید وقت خود را با چیزی یا شخصی که مهم نیست از دست بدهید.

دیدن عدد ۱۱

حالا وقتی همه معانی پنهانی عدد ۱۱ و نمادگرایی آن را مشاهده کردید ، مطمئنا می دانید که این عدد چقدر قدرتمند است. به همین دلیل ممکن است تعجب کنید که وقتی این عدد ظاهر شود چه کاری انجام دهید.

موقعیت های بسیاری وجود دارد که می توانید عدد ۱۱. را متوجه شوید. می تواند در همه جا ظاهر شود ، اما باید بتوانید توجه کنید و به آن توجه ویژه ای کنید.

شما باید کاری کنید که نه تنها برای شما بلکه برای افراد دیگر نیز مهم خواهد بود. اینگونه است که باید به خدمت به طبیعت درآیید. شما به اندازه کافی قادر به انجام این کار هستید. شما یک فرد خلاق و سخت کوش هستید و می توانید چیزی مهم در زندگی خود ایجاد کنید.

باید به توانایی های خود نیز ایمان بیشتری داشته باشید. فراموش نکنید که به غرایز و صدای درونی گوش فرا دهید زیرا آنها هرگز شما را فریب نخواهند داد. مهمترین چیز این است که کاری انجام دهید که باعث شود شما احساس زنده بودن کنید.

البته ، همیشه باید نسبت به همه چیزهایی که در زندگی خود دارید ، قدردانی کنید اما باید از چیزهایی که به زودی می آیند سپاسگزار باشید. همانطور که قبلاً نیز گفتیم ، کارهای بزرگی در مقابل شما وجود دارد ،

تغییرات بزرگی  در راه است به شما یادآوری کند ، بنابراین باید قلب و ذهن خود را باز کنید تا آنها را بپذیرید.

با کلیک روی آیکون اینستاگرام در زیر هیلند را در اینستاگرام دنبال کنید .

2222 راز عدد - فال - معنی ساعت - فلسفه

 

فواید و خواص سنگ لابرادوریت

8 دیدگاه دربارهٔ «فال – راز – معنی عدد – دیدن این اعداد نشانه چیست و چه مفهومی خواهد داشت ؟ ۱۱ یازده»

 1. سلام برادر خوبی ❤️ من ٩ سال پیش آیفون ۴ اومد خریدم تو دبی رفتم یک موبایلی گفتم برای من ایمل درست کن نام و نام خانوادگیم را گفتم تو ایمل من این ١١٢٢ گذاشته من قبل کرونا از ایران اومدم دبی تاریخ ١١ /٩/٩٨ همش إعداد ١١ را میبینم من بلیط لاتری خریدم برنده شدم ساعت ١١ من یک ماه پیش از دبی رفتم کابل دوباره اومدم دبی روز ١١ بود تو دبی یک قرار داد کاریم اوکی شد الان هر کجا میرم عدد ١١ را میبینم زیاد حتا تو فیسبوک و انیستا گرام وپلاک ماشین دم یک رستورانت دستگاه بستنی قراره بزارم یک آیه از قرآن کریم دیدم ١١١ حتا تو پاسپورت قبلیم را نگاه کردم شماره پاسپورت ١١٢٢ است
  حالا خیلی ها میگن این إعداد ماسونی است خوب الحمدولله من نماز خودم را با جماعت میخوانم نظر شما چیست محترم

  1. دوست گرامی در واقع ۱۱۲۲ مربوط به عدد ۶ است . در واقع عدد های ۳ ۶ ۹ در دنیا ثابت شده که چیز های بر پایه درست روی این اعداد بنا شده . و در کل اعداد خوب و خوش شانسی هستن . ولی اگر این عدد ۶ در رابطه با مسیر زندگی کلی شما باشه … میتونه یکی از مسعولیت های اصلی زندگیتون که حتما باید درون آن موفق شوید . باشه … ایجاد خانواده و بهبود رفاه اون باشه … در کل مربوط به بهبود مساعل خانوادگی نه تنها مالی بلکه در زمینه های دیگر مثل ارتباط با برادر و خواهر باشه است . ۱۱۲۲ بسیار عدد خوش شانسی هست زیرا جمع آنها ۶ میشود . موفق باشید دیدن این عدد بسیار خیر است .

 2. با سلام
  در ۱۱ برج ۱۱ مدت ۱۱ روز در بابت کاری در روستایی ساکن شدم.
  از اون روز احساس می‌کنم در عالم خیال پیرمردی سپید پوش رو می‌بینم که با من صحبت می‌کنه و مکان رو به من نشان داد که طول از یک طرف ۱۱ کیلومتر از طرف دیگه ۹ کیلومتر.
  ممنون میشم نظر خودتون رو به من بگید!!!!

 3. به نظر من یک عدد خدا هست و
  ۱۱بدین معنا است که خدا با من است واین توسط مغز م کشو شد ونظریه جالبی از خود اراٸه دادم که این عدد نمیتواند عدد شیطان باشد ومختصر به خدا وفرد است.
  وهرکس ۱۱رادوست دارد خدا با اوست.

 4. من همش عدد ۱۱ رو میبینم تو ساعت!!تو یه هارد این هزارتا فیلم اولین فیلمی که اتفاقی پلی کردم ترسناک بود دختره همش ۱۱:۱۱رو میبینه!!جمعه قرار بود برم مسافرت اتفاقی افتاد شنبه وقتی تاریخ و ساعت و دیدم شوک شدم!۱۱/۱۱/۹۹ ساعت۱۱:۱۱
  ماشین دوست پسرمم۱۱۱!!

 5. من امروزوقتی ازخانه بیرون رفتم وماشینم راازپارکینگ بیرون آوردم یهوچشمم به ساعتماشین افتادوعدد۱۱.۱۱رادیدم بنظرشماچه اتفاقاتی برایم می افتدممنونمازاینکه راهنماییم میکنید

 6. سلام .من بیشتر وقتا اعداد رند میبینم هر بار به یاعت نگاه کنم همینوره مثلا ۱۶:۱۶ وقتی اتفاقی میخوام ببینم ساعت چنده ساعت رند میبیمم .میخوام بدونم نشونه چیه ؟

 7. سلام ازکجاوچطورمیشه فهمیدعددآدم چیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *