نوشته شده در 3 دیدگاه

100 راز عدد | معنی | ساعت – نشانه – دیدن اعداد

100 راز عدد

100 راز عدد | معنی | ساعت – نشانه – دیدن اعداد

اگر از چیزی ناراضی هستید، تغییر آن به عهده شماست
همه ما یکی از آن دوستانی را داریم که به نظر می رسد همیشه چیزی برای شکایت یا بهانه ای برای پیگیری نکردن چیزی که گفته اند می خواهند دارد.

بررسی کنیم که به آن شخص تبدیل نمی‌شویم. آیا چیزی در زندگی ما وجود دارد که ما را ناراضی کند؟ آیا برای اینکه چرا تغییری ایجاد نمی کنیم بهانه می آوریم؟

ما اغلب می گوییم که نمی توانید شخص دیگری مانند شریک زندگی خود را تغییر دهید. آنها باید بخواهند تغییر کنند و در آن پیش قدم شوند. اما همین حکمت در مورد شما نیز صدق می کند. اگر می خواهید چیزی را در زندگی خود تغییر دهید، یا چیزی را در مورد خودتان تغییر دهید، فقط خودتان می توانید این کار را انجام دهید.

شما باید آنچه را که می خواهید تغییر دهید شناسایی کنید و متعهد شوید که آنچه را که باید انجام دهید انجام دهید.

همه برای زندگی کردن به هدف بزرگ نیاز دارند
در فرهنگ امروزی ما، ما همیشه نمونه‌هایی از افرادی را میبینیم که رویاهای خود را زندگی می‌کنند، و همه چیز خود را فدا کرده‌اند تا تنها چیزی را دنبال کنند که در قلب خود می‌دانستند که می‌خواهند. خواننده یا بازیگر بودن یا اختراع بهترین ربات شطرنج‌باز دنیا. هر چه. این می تواند به ما این احساس را بدهد که اگر این رویاهای بزرگ را نداشته باشیم، به نوعی از دست می دهیم.

شناسایی رویای بزرگ شما، به خصوص اگر کاری نباشد که دیگران قبلاً انجام داده باشند، می تواند چالش برانگیز باشد.

برای شروع بهترین زندگی خود منتظر شکل گیری کاذ بزرگ تلاش نکنید. روی هدف کوچک تمرکز کنید، که ممکن است مقدار معینی پول را پس انداز کنید، یا متعهد شوید که هفته ای یک بار تمرین کنید. با رسیدن به این هدغ کوچک، آنها هدف بزرگتر شما را آشکار می کنند و همه چیز سر جای خود قرار می گیرد.

همچیز ممکن است، اگر شما بخواهید فداکاری های لازم را انجام دهید
گاهی اوقات خودمان را از انجام کاری که می خواهیم انجام دهیم باز می داریم، زیرا فکر می کنیم هدفمندی های ما خیلی بزرگ و بیش از حد جسورانه است و از شکست می ترسیم.

ویل اسمیت ( بازیگر ) “واقع بین بودن رایج ترین راه برای رسیدن به حد متوسط ​​است.” تنها چیزی که برای شما امکان پذیر است، تخیل و تعهد شماست.

هر چیزی ممکن است، و مثال های زیادی وجود دارد که این واقعیت را ثابت می کند. با این حال، این بدان معنا نیست که مسیر پیش رو آسان خواهد بود.

دستیابی به چیزی بزرگ اغلب مستلزم فداکاری های بزرگ است. اگر مایل به این فداکاری ها نیستید، باید شروع کنید به این سوال که واقعاً آن چیز برای شما چقدر مهم است.

100 | ساعت

پدر یعنی جاده های زندگی را با شجاعت هموار کردن
مادران برای مدت کوتاهی دست فرزندانشان را می گیرند، اما قلبشان را برای همیشه.
وقتی کلمات “جادو” و “داستان” را می شنوید، احتمالاً افکار افسانه های مورد علاقه شما را از دوران کودکی تداعی می کنند.
سعی کنید چیزی را پس انداز کنید در حالی که حقوق شما کم است. بعد از اینکه شروع به کسب درآمد بیشتر کردید، پس انداز غیرممکن است.
هرگز اجازه نده کسی به شما بگوید که نمی توانید کاری مفید را انجام دهید.
وقتی در انتهای طناب خود هستید ، یک گره ببندید و نگه دارید.
دانش قدرت است .

این قاشق نیست که خم می شود ، فقط خودتان هستید .
وقتی کسی خدا تبدیل به بهترین دوست شود ، زندگی راحت تر می شود.

اگر به کاری که انجام می دهید علاقه دارید، به جای صحبت در مورد آنها، بر ساختن چیزها تمرکز کنید.

در روح من جایی نیست ، هیچ گوشه ای از شخصیت من نیست که خدا را حس نکند .

هیچ وقت دیر نیست . روی چیزی که برداشته شده است تمرکز نکنید. چیزی را برای جایگزینی آن پیدا کنید و به نعمتی که دارید اعتراف کنید.
کنترل خشم یک تمرین شخصی است. آنچه برای من مفید است ممکن است برای شما مفید نباشد. شما باید آنچه را که شما را عصبانی می کند پیدا کنید.
روزگار بد ارزش علمی دارد . اینها موقعیت هایی هستند که یک زبان آموز خوب از دست نمی دهد.
دوستان واقعی مانند الماس هستند درخشان، زیبا، ارزشمند و همیشه شیک.
از شکست های خود خجالت نکشید ، از آنها درس بگیرید و دوباره شروع کنید.

من محصول شرایطم نیستم . من محصول تصمیماتم هستم.
بهترین درسی که هر کسی می‌تواند از مدرسه کسب‌وکار بیاموزد، آگاهی از چیزهایی است که نمی‌تواند به شما بیاموزد همه زیر و بم زندگی تجاری روزمره. این درون و برون تا حد زیادی یک فرآیند خودآموزی است، اگرچه دانستن تجربه شخصی ممکن است یادگیری را کوتاه‌تر، آسان‌تر و دردناک‌تر کند.

آنچه در درس های زندگی مدرسه بازرگانی هاروارد به شما یاد نمی دهند

اطمینان حاصل کنید که در تلاش برای تحقق اهداف خود از سایر جنبه های زندگی خود غافل نمی شوید.

داشتن تعادل در زندگی چیز خوبیست .

شما می توانید ثروتمندترین، قدرتمندترین و موفق ترین فرد روی کره زمین باشید، اما اگر کسی را ندارید که آن را با او به اشتراک بگذارید، اصلاً مهم نیستند.

هر روز میتوان روی اهداف کار کرد و زندگی را غنی کرد با عزیزان در ارتباط بود و پیوندها را تقویت کرد .

اقدامات مثبتی انجام دهید تا روی نقاط ضعف خود کار کنید تا به نقاط قوت شما تبدیل شوند.

حتی اگر همه چیز خلاف این را به شما بگوید.

وقتی بیش از حد درگیر امرار معاش و پیگیری علایق خود هستید، باید بیشتر زمانی را برای تغذیه روح خود پیدا کنید.

اگر در حال گذراندن روزهای خوب یا بد هستیم، باید خوشبین بود .

منفی بافی مانع موفقیت است .

مسئولیت زندگی خود را برعهده بگیرید .

زندگی خیلی کوتاه است و شما باید طوری زندگی کنید که هر روز آخرین روز شماست.

اگر واقعاً می خواهید در زندگیتان تغییر کند، ابتدا باید بپذیرید که چیزی اشتباه است یا چیزی کم است.

آنقدر پتانسیل دارید که حتی زمانی که به یک نقطه عطف دست می یابید ، باز هم فضای زیادی برای پیشرفت وجود دارد.

خود را به چالش بکشید و درک کنید که کلید داشتن یک زندگی رضایت بخش، کشف راه های جدید است

💎 حدیث از پیشوای اول امام علی ( ع )

پیروزی با دوراندیشی است

و دوراندیشی با کسب تجربه به دست می آید.

غررالحکم، ص311

تبلیغات محصولات

3 دیدگاه دربارهٔ «100 راز عدد | معنی | ساعت – نشانه – دیدن اعداد»

 1. سعید عزیز … کل خدمت یک عشق و کل عشق یک پیام هست … دی ان ای عدد پی تصاعد دو دو و مدل بینهایت تسلا و ابداع صفر توسط انسان ها … یازده ، هر هستی از نیست درسی داره ، بیستو دو نه تنها معلول بی علت نیست … علت بی معلول هم که علت نیست … سی و سه … به این جریان معنایی بده ، درگاه سازشندگی ( اشتباه نبود ) ، و چهل و چهار … برهان ، جنون و بینهایت … بینهایت صفر کننده ی صد هاست … یعنی اگر پذیرفتی نمادی از دنیا برای سمبل از هر انتهایی یک پله بالاتر ( نه منتها تر ) و از هر ارتفاعی یک پله منتها تر … جایی که یک چیز رو همه چیز دادی چون تو دادنی … نه چون بده بستونی هست ( منظورم ذات هشت و کارماست نه معملات مادی که البته اون رو رعایت کردی که از شما با اعداد دعوت شده و خب … دوست آن باشد که گیرد دست دوست در پریشان حالی و درماندگی و یا رفیق یا مدبر یا رحمان یا رحیم یا دادار یا همین … ) حال اگه فقط پذیرفتی آری تمام ادراک من بر ستون ترازو و دو دو تا چهار تاست ابتدا بهتر میفهمی چرا اعداد رو انتخاب کردن برای اونی که از عمیق ترین عمیقی که شناخته با نبود اکسیژن نمیگه خدایا کاش نمیرم … بگه اکسیژن … کره زمین … جاذبه … دستو پا شنا … چرا ؟ شاید چون چراش به تو مربوط نیست اگر لحظه ایی گفتی مرگ منم اومد … جون به عزراییل نده که هر لحظه گرفت بگی دمش گرم که حق آورد و حق برد … ناحقی نکن تو نعمتی که از درکش عاجزی … و در انتها در کثرت کلام در مختصر جمله ایی تمام رنگ هارو که دیدی عینک رنگیت رو در میارن تا ببینی شفافیت چه رنگی داره … یعنی چی ؟ یعنی باور کردی بی حسابه … باور کردی بی حساب بود چون حسابی بود ، باور کردی حساب به صاحب حساب ربط داره و باور کردی باور کیهان رو باور کرده … به شک ایمان میاری و باوری نمیدی وقتی باور دادی روحش درون توست … حالا جویای کلمه ی لیاقتی که اونم به رگ گردنم لایقه تپش قلبمه خواهد رسید … گردنتو که گردن بگیری … کوله پشتی مدرست که رو کولته … دیگه حس نمیکنی باری حمل میکنی و شونه هاتم میدونی قوی هستن اندازه وزن کیفت … حالا باور کن … و الله و اکبر … عشق بالاتری دارد … پادشاهی با لباس گدا جویای احوال دل های نا ملایمی هست که احترامشون به لباس شاه هست و تفم انداختن بهش … دل بابا میشکنه بچه که نا خلف نیست … نکنه من اشتباه کردم تو … ؟ سوال من از شما اینه : بابا اشتباه میکنه ؟ … اگه گفتی نه شرم کن شاید و اگه گفتی آره مرد باش و توام مثه بابا درست ترین کاری که بابا باید بکنه رو بکن خودت و بعد خدارو عمیق تر شکر کن که نمیدونی بابات درست تربیتت کرد این شدی یا از اینم حقیر تری و … هرگز عشقم … اون از عشق هم فراتره … بینهایت هر عددی رو تو یک ثانیه به یک میرسونه و بعد اون تا ابد به سمت صفر میل میده اما هرگز عددی صفر نخواهد شد … شاید لیاقتت بیش از اینه ❤

 2. سپاس

 3. سلام مرسی بخاطر این معلومات با ارزش که من از برنامه اعداد شما کسب کردم.
  موفق باشید
  سعوال
  می خواستم بدانم که چه عددی به اسم من همخوانی دارد یعنی ارزش خوبی برایم دارد .شنیده ام دنیا و راز اعداد باز هم مرسی .خوشحال میشوم که جواب سعوال را از شما عزیزان بگیرم.
  سعید
  شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.