نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ماه تولد تیر – بهترین سنگهایه زودیاک – Cancer – برج سرطان

ماه تولد تیر - بهترین سنگهایه زودیاک - Cancer - برج سرطان

ماه تولد تیر – بهترین سنگهایه زودیاک – Cancer – برج سرطان

تیر – ماه تولد تیربهترین سنگهایه زودیاکCancer – ماه تولد تیر – بهترین سنگهایه زودیاک – Cancer – برج سرطان .

برج سرطان را نماد خرچنگ نشان می دهد . گفته می شود متولدین این علامت توسط ماه اداره می شوند.

افراد متولد تیر با دلسوز بودن، پرورش دادن، عرضه کردن و دوست داشتن اطرافیانشان، ماهیتی عاطفی تغریبا دارند .

سنگ تولد تیر ماه برای متولدین این علامت نجومی، سنگ ماه است. این سنگ زیبا ظاهری سفید مایل به شیری دارد که بسته به محل استخراج آن، رگه های آبی، نقره ای یا طلایی روی آن دیده می شود.

یکی دیگر از سنگ های تولد سنگ یاقوت است. این سنگ قیمتی خونی دارای ظرفیت عظیمی از خواص است. شناخته شده اند که عشق و شادی را به شیوه ای شگفت انگیز وارد زندگی شما می کنند .

سنگ یاقوت برای استفاده در تیر ماهی های حساس عالی است. این کمک می کند تا جنبه عاطفی و پرورشی خود را نشان دهند و از آن برای خیر دیگران استفاده کنند .

پتانسیل علائم برج نیر بی نظیر است. آنها برای دوستان و اعضای خانواده خود ارزش زیادی قائل هستند و آنها را با عشق بی قید و شرط سرازیر می کنند. این یکی از عالی ترین ویژگی های پرورش دهنده آنهاست .

اگر تیر ماهی می شناسید، پیشنهاد می کنم آنها را نزدیک نگه دارید. زیرا آنها همیشه برای محافظت و دوست داشتن شما در هر شرایطی حضور خواهند داشت .

سنگ-ماه-Moonstone
سنگ ماه – Moonstone

سنگ ماه سنگ تولد سنتی تیر محسوب می شود.

سنگ ماه یکی از بهترین کریستال ها برای نشانه تیر است. با روشن کردن حقیقت و شهود در یک شخص همراه است. این می تواند به تقویت رفاه کلی آنها در زندگی کمک کند. این سنگ ویژه برای علامت زودیاک سرطان مفید است. می تواند شما را وادار کند تا نسخه بهتری از خود شوید .

سنگ های چاکرا و تولد متولد تیر – Cancer

سنگ های چاکرا و تولد متولد تیر – Cancer

سنگ-های-چاکرا-و-تولد-متولد-تیر-Cancer-لاجورد
لاجورد – Lapis Lazuli

لاجورد سنگ جواهر آبی زیبا با لکه های پیریت طلایی، لاجورد گفته می شود . یک کریستالی قوی برای نشانه خورشید تیر است زیرا الهام بخش دانش و خودشناسی است. ویژگی هایی که برای شکار و جمع آوری در طبیعت و زنده ماندن ضروری است .

لاجورد با قدرت و دانش پنهان مرتبط است که می تواند تأثیر زیادی در کشف اینکه چه کسی هستید و چه چیزی می خواهید بشوید کمک کند .

به سنگ عقل معروف است. این می تواند به شما کمک کند تا با درون خود و آنچه که واقعاً در هسته اصلی هستید قرار بگیرید. همچنین سنگی محافظ در نظر گرفته می شود که می تواند از شما در برابر دوران سختی که با آن روبرو هستید از لحاظ افکاری محافظت کند یا هر زخم عاطفی گذشته را التیام بخشد.

سنگ-های-چاکرا-و-تولد-متولد-تیر-Cancer-فلوریت
فلوریت – Fluorite

فلوریت یکی دیگر از سنگ‌های دارای فواید برای تیر ماهی ها به دلیل توانایی آن در حل کردن موضوعات است .

کمک میکند به هرگونه احساس رنجش یا تلخی که در غیر این صورت ممکن است در قلب شما گیر کند پایان دهید.

این یکی از بهترین سنگ ها برای کمک به ایجاد تعادل و ارتعاشات شما است که در واقع می تواند به سلامت روان و رفاه شما کمک کند .

با توانایی متعادل کردن هر گونه نوسانات خلقی یا بدبینی ، به شما این امکان را می دهد که دیدگاه های متفاوت قوی تری برای شروع جدید داشته باشید.

سنگهایه تولد متولد تیر – زن – مرد

سنگهایه تولد متولد تیر – زن – مرد

سنگهایه-تولد-متولد-تیر-زن-مرد-آکوامارین
آکوامارین – Aquamarine

این سنگ اغلب در درمان استفاده می‌شود، زیرا به تسکین احساسات کمک می‌کند . هرگونه احساس تنش یا اضطراب را از بین می‌برد.

این یکی از بهترین سنگ های قیمتی برج سرطان است که به شما کمک می کند جنبه احساسی و حساس خود را درک کنید. آکوامارین به دلیل خواص درمانی آن از دریا، تأثیر آرام بخش قوی دارد .

با عنصر آب پر جنب و جوش آن، به زودی تفاوتی در احساس عاطفی خود خواهید دید و می توانید هر چیزی را که در گذشته بر شما تأثیر گذاشته است، رها کنید. این یکی از بهترین کریستال ها برای نشانه تیر است.

عقیق-آبی-Blue-Agate-1
عقیق آبی – Blue Agate

عقیق آبی کریستالی است که برای درمان احساسات با تاکید بر محافظت و زمین استفاده می شود. گفته می شود که به توسعه شهود روانی شما نیز کمک می کند که می تواند برای تیری ها (که اغلب خود کاملاً شهودی هستند) بسیار نیرومند باشد.

عقیق آبی نیز به عنوان نمادی از آزادی و آرامش استفاده می شود که می تواند به برقراری ارتباط و ابراز وجود کمک کند.

این سنگ قدرتمند همچنین به چاکرای ریشه متصل است . همچنین مسئول ثبات در زندگی است .

کوارتز-شفاف-در-کوهی-Clear-Quartz
کوارتز شفاف – در کوهی – Clear Quartz

برای تیر ماهی ها اثرات شفابخش، پاک‌کننده دارند.

در این مجموعه کریستالی، کوارتز شفاف برای تقویت توانایی های روانی و همچنین افزایش وضوح ذهنی شناخته شده است.

این یک کریستال شفابخش عالی برای کمک به تمرکز، شفای عاطفی و سلامتی است.

رز کوارتز نیز بخشی از این ست کریستالی ویژه است که می تواند عشق و آرامش را به زندگی تیر جذب کند .

سنگهایه چاکرای قلب و گلو

سنگهایه چاکرای قلب و گلو

فواید-سنگ-آمازونیت-خاصیت
آمازونیت – Amazonite

این سنگ دیگری برای محافظت در برابر انرژی های بد محیطی است، که به ویژه برای شجاعت به تنهایی ارزشمند است … که می تواند حتی شجاع ترین را بترساند .

آمازونیت برای درمان تروما و صفات منفی استفاده می شود. آمازونیت سنگ بسیار خوبی برای داشتن زمانی است که باید هر مشکلی را حل کنید، استرس را کاهش دهید و در موقعیت های مختلف دیدگاه جدیدی داشته باشید.

این سنگ همچنین به چاکرای قلب متصل است، که به شما کمک می کند احساسات واقعی خود را دوباره تنظیم کنید . بر اساس آنچه واقعا برای شما مهم است تصمیم بگیرید .

سنگهایه-چاکرای-قلب-و-گلو-سیترین
سیترین – Citrine

بطور کلی سیترین می‌توانند به هر گونه درمان عاطفی کمک کنند و شما را با طبیعت حساس خود هماهنگ کند . این سنگ به چاکرای شبکه خورشیدی مرتبط است که می تواند به شما کمک کند تا کنترل و تعادل زندگی و رفاه خود را حفظ کنید .

بهبود خلق و خوی و کنترل احساسات

بهبود خلق و خوی و کنترل احساسات

سنگ-خون-Bloodstone
سنگ خون – Bloodstone

این یک سنگ مقدس در فرهنگ مصری و هندو است و به عنوان یک طلسم در برابر ارواح شیطانی استفاده می شد.

این یک سنگ عالی برای استفاده در مواقعی است که نیاز دارید بدن خود را از هر گونه احساسات منفی پاکسازی کنید . همه انواع مختلف ادراک خود را دوباره تنظیم کنید. سنگ خوبی است که باید توان کلی شما را تقویت کند و شما را به ایجاد تغییرات جدید در زندگی خود سوق دهند .

Aventurine-آونتورین-1
Aventurine – آونتورین

سنگی برای ماجراجویان، به ماجراجویان شجاعت می دهد و به شما کمک می کند تا روی مسیر زندگی خود متمرکز بمانید. حتی اگر احساس کنید در طبیعت گم شده اید .

Aventurine با افزایش وضوح ذهنی و خلاقیت، به ویژه در یک محیط حرفه ای مرتبط است. این یک سنگ قیمتی بسیار خوش شانس است که با هر کار یا شغلی که به عهده می گیرید، می تواند رفاه و ثروت را نیز جذب کند .

خواص-سنگ-یاقوت-سرخ
یاقوت سرخ – Ruby

یاقوت سرخ مانند آونتورین سنگی برای ماجراجویان است و به غلبه بر ترس کمک می کند. ترس های عاطفی می توانند به صورت علائم فیزیکی در بدن ظاهر شوند. این کریستال به شما کمک می کند تا دلایل زمینه ای را نیز برطرف کنید.

هماتیت-حدید-Hematite
هماتیت – حدید – Hematite

این یکی دیگر از کریستال های بسیار محافظ است . از زمان های قدیم توسط جنگجویان برای ایمن نگه داشتن آنها در طول نبرد استفاده می شده است.

تیر ماهی ها بسیار حساس هستند، اما این روزها، اگر می‌خواهیم زنده بمانیم، باید خود را از منطقه آسایش خود خارج کنیم، بنابراین این سنگ ارزشمندی برای ماست.

Crystals for Cancer Zodiac

عقیق-خزه-Moss-Agate
عقیق خزه – Moss Agate

عقیق خزه سنگی است که از قدیم الایام برای التیام بدن و ارتباط انسان با طبیعت استفاده می شده است.

در حالی که ممکن است این موضوع اکنون به اندازه آن زمان مهم نباشد، تیر ماهی ها که احساس می‌کنند از طبیعت جدا شده‌اند، می‌توانند در عقیق خزه آرامش پیدا کنند. این به آنها کمک می کند تا دوباره با دنیای طبیعی درگیر شوند .

رودونیت-Rhodonite
رودونیت – Rhodonite

گفته می شود که این سنگ به درمان مرکز قلب کمک می کند و باعث باز شدن قلب می شود. این می تواند برای تیری هایی که نیاز به احساس ارتباط بیشتری دارند مفید باشد.

همچنین به رهایی از هرگونه احساس گناه کمک می کند. این مهم است زیرا ممکن است گاهی اوقات خیلی به خودمان سخت بگیریم .

کهربا-Amber
کهربا – Amber

این سنگ نه تنها باعث شفا می‌شود، بلکه فراوانی نیز به همراه دارد، چیزی که تیر ماهی ها اغلب برای احساس کردن آن تلاش می‌کنند.

همچنین گفته می شود که به طور خاص به عنصر آب مرتبط است. که می تواند آن را برای کسانی که بسیار احساساتی هستند ارزشمند کند.

جاسپر-قرمز-Red-Jasper
جاسپر قرمز – Red Jasper

در حالی که این یک سنگ عالی برای خلاقیت است، این جاسپر قرمز است که می تواند به التیام زخم های عاطفی و ایجاد تغییرات مثبت کمک کند. این یکی از بهترین کریستال ها برای نشانه برج سرطان است.

رز-کوارتز-Rose-Quartz
رز کوارتز – Rose Quartz

سنگ عشق بی قید و شرط، رز کوارتز، کریستال ایده آل برای سرطان هایی است که نیاز به اطمینان بیشتری از دوست داشتن خود دارند.

همچنین می تواند به التیام هر گونه آسیب گذشته کمک کند و همدلی قوی نسبت به دیگران ایجاد کند. زمانی که نیاز دارید با یکی از نزدیکان خود همدردی کنید، این می تواند واقعاً ارزشمند باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.