نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ماه تولد آبان – بهترین سنگ هایه تولد – Scorpio – برج عقرب

ماه تولد آبان - بهترین سنگ هایه تولد - Scorpio - برج عقرب

ماه تولد آبان – بهترین سنگ هایه تولد – Scorpio – برج عقرب

آبانماه تولد آبانبهترین سنگ هایه تولدScorpioبرج عقرب

علامت زودیاک آبان با نماد عقرب شناخته میشود . عقرب را نشان می دهد که یکی از پنجه هایش به سمت بالا و دیگری به سمت پایین است.

فصل عقرب از 23 اکتبر شروع می شود و هر سال در 21 نوامبر به پایان که در تقویم شمسی با ماه آبان شناخته میشود . عقرب‌ها معمولاً افرادی مرموز هستند که به راحتی اجازه نمی‌دهند افراد در مورد آنها یا احساساتشان بینش داشته باشند.

آنها به دلیل توانایی خود در دانستن چیزهای زیادی در مورد دیگران در حالی که اطلاعات بسیار کمی در مورد خودشان دارند شناخته شده اند.

عقرب های آبانی کمال گرا هستند که دوست دارند همه چیز در زندگی شان طبق برنامه پیش برود. آنها همین را از افراد دیگری که گاهی اوقات آنها را خیلی تکانشی یا غیرقابل اعتماد می دانند، می خواهند.

آنها همچنین روسای بسیار سختگیری می سازند .

با این حال، از طرف دیگر، عقرب ها عاشقان وفاداری هستند که با افرادی که دوستشان دارند با مهربانی و گرمی زیادی رفتار می کنند.

آنها معمولاً افراد پرشوری هستند که جذابیت جنسی عاطفی دارند که مقاومت در برابر آن دشوار است، و شناخته شده اند که ابزارها و ارتباطات قدرتمندی با چاکرای خاجی خود دارند.

سنگ تولد آبان – Scorpio – برج عقرب – اسکورپیو

سنگ تولد آبان – Scorpio – برج عقرب – اسکورپیو

ماه-تولد-آبان-بهترین-سنگ-هایه-تولد-Scorpio-برج-عقرب-3
رز کوارتز – Rose Quartz

رز کوارتز یک سنگ عالی است که انرژی عشق و صلح را با خود حمل می کند. قدرت ترمیم قلب های شکسته، التیام زخم های عاطفی و بازگرداندن اعتماد به روابط عاشقانه را دارد.

این واقعیت که چاکرای قلب را باز می کند به این معنی است که توانایی فرد را برای دوست داشتن دیگران و دریافت عشق بی قید و شرطی که هر آبانی سزاوار آن است، افزایش می دهد.

کوارتز-دودی-Smoky-Quartz-2
کوارتز دودی – Smoky Quartz

کوارتز دودی سنگی است که می تواند به شما کمک کند تا اشیا را از منظری متفاوت ببینید. این سنگ به دارنده آن کمک می کند تا خلاقیت خود را بیشتر توسعه دهد و همچنین جنبه های پنهان ویژگی های شخصیتی خود را کشف کند.

بدبینی متولدین آبان را خاموش میکند و به آنها در درک صحیحی موضوع هایه مختلف با بینشی متفاوت کمک میکند .

سنگ-تولد-آبان-Scorpio-برج-عقرب-اسکورپیو
توپاز زرد – Yellow Topaz

توپاز زرد طلایی که به آن توپاز سلطنتی نیز می‌گویند، می‌تواند به شما کمک کند تا پتانسیل های خود را به طور مناسب کنترل و متمرکز کنید.

توپاز زرد نیز سنگی است که شما را تشویق می کند تا از سلامت و تندرستی خود مراقبت کنید. این به دلیل این واقعیت است که به دارنده خود کمک می کند تا در همه زمینه های زندگی نظم بیشتری داشته باشد، از جمله مواردی که فرد اغلب در آنها افراط می کند مانند خوردن، نوشیدن یا استفاده از مواد مخدر و موارد اعتیاد زا .

این یکی از بهترین کریستال ها برای برج عقرب و متولد آبان است .

سنگ تولد متولدین آبان – بهترین سنگهایه چاکرا – Scorpio برج عقرب

سنگ تولد متولدین آبانبهترین سنگهایه چاکراScorpio برج عقرب

سنگ-خون-Bloodstone-3
سنگ خون – Bloodstone

این سنگی است که توانایی حذف بار منفی را دارد. این شما را از شر هر گونه افکار بد بینانه یا احساسات بد خلاص می کند و خوش بینی را جایگزین آنها می کند.

از آنجایی که عقرب ها اغلب به خاطر ماهیت پنهانی خود شناخته می شوند، این امر به بازگرداندن اعتماد به زندگی شما کمک می کند.

تورمالین-سیاه-Black-Tourmaline-1
تورمالین سیاه – Black Tourmaline

تورمالین سیاه سنگی است که این توانایی را دارد که ناراحتی و بار منفی از گذشته را از شما دور کند. همچنین به دارنده خود کمک می کند تا ماهیت واقعی هر موقعیتی را تشخیص دهد، که به شما کمک می کند تصمیمات بهتری در زندگی بگیرید و از موقعیت های دشوار اجتناب کنید.

توپاز-آبی-Blue-Topaz
توپاز آبی – Blue Topaz

توپاز آبی سنگی است که می تواند بد بینی را از بدن شما بیرون بکشد و خوش بینی را جایگزین آن کند. تا فرصت های جدید را همانطور که در زندگی خود ظاهر می شوند ببینید.

سنگ-تولد-متولدین-آبان-بهترین-سنگهایه-چاکرا-Scorpio-برج-عقرب
عقیق کارنلین نارنجی – Carnelian

Carneilain به پوشنده خود کمک می کند تا به اهداف و رویاهای خود متعهد بماند. بیان خود، رویاها، خلاقیت و تخیل را تشویق می کند.

این سنگ همچنین برای افزایش ارزش خود در چشم دیگران شناخته شده است. عقرب ها به خوبی می دانند که تحقیر یا بی احترامی در ملاء عام به چه معناست، بنابراین این به شما کمک می کند تا شجاعت داشته باشید که در صورت لزوم از خود صحبت کنید.

جاسپر سرخ – Red Jasper – بهبود چاکرای ریشه

جاسپر-سرخ-Red-Jasper-1
جاسپر سرخ – Red Jasper

جاسپر قرمز به متولدین آبان کمک می کند تا درک بهتری از جهان اطراف خود داشته باشد. این به شما کمک می کند تا چیزها را از منظر دیگری ببینید. علاوه بر این، سنگی است که شجاعت و محافظت را در برابر هر آسیبی که به شما وارد می شود ارائه می دهد.

رنگ قرمز انرژی جنسی را در عقرب به ارمغان می آورد و نشان دهنده شفای عمیق است.

اپال-Opal
Opal – اپال

اپال سنگی است که قدرت باز کردن چاکراهای چشم سوم را دارد و به شما امکان می دهد چیزها را در ماهیت واقعی خود ببینید. به دلیل توانایی اش در پاک کردن افکار یا احساسات منفی شناخته شده است.

سنگ اوپال یکی از بلورهای زودیاک عقرب است، که تقویت روانی را به همراه دارد .

کوارتز-شفاف-در-Clear-Quartz
کوارتز شفاف – در – Clear Quartz

کریستال کوارتز که با نام هایه در کوهی و در نجف هم شناخته شده است هر بار منفی را از ذهن شما پاک کند و همچنین عدم تعادل را از چاکراهای شما آزاد کند. خواص پاک کنندگی آن نیز آن را به سنگی عالی برای آگاهی و تغیرات تبدیل کرده است.

این یکی از سنگ های خوش شانسی است که به جذب شانس، رفاه و موفقیت کمک می کند که در تمام ادیان و حتی افسانه ها بگونه ای از آن در روایاتی یاد شده است .

ابسیدین سیاه – Black Obsidian

ابسیدین-سیاه-Black-Obsidian
ابسیدین سیاه – Black Obsidian

ابسیدین سیاه یک کریستال قدرتمند است که به آبان کمک می کند تا تحت فشار آرام بماند. تا از تصمیم گیری های تکانشی در زندگی که می تواند منجر به آسیب یا خطر شود اجتناب کند.

اگرچه عقرب ها نشانه آتش نیستند، اما به دلیل طبیعت بالقوه تهاجمی خود شناخته می شوند، بنابراین این یکی از بهترین سنگ ها برای کمک به آرام کردن هر عقرب آتشین است.

مالاکیت – Malachite – دگرگونی در قلب و احساسات

مالاکیت-Malachite
مالاکیت – Malachite

مالاکیت سنگی است که می توان از آن برای تسکین هر گونه درد احساسی در قلب استفاده کرد. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که گذشته را رها کنید و با توجه به روابطی که به‌خوبی پیش رفته‌اند، حرکت کنید .

این سنگ به دلیل خواص درمانی و توانایی کاهش احساسات بد بینانه ، یک سنگ قدرتمند است. از توانایی مالاکیت برای ترک عادت بد استفاده کنید.

فیروزه-Turquoise-1
فیروزه – Turquoise

این سنگی است که توانایی ایجاد آرامش و هماهنگی درونی را دارد. این سنگ به دارنده آن کمک می کند تا با خود و دنیای اطرافش یکی باشد.

فیروزه یک کریستال عالی برای شفا و شروع های جدید است. می توان آن را سنگ چاکرای قلب و گلو در نظر گرفت.

چشم-ببر-Tigers-Eye-1
چشم ببر – Tigers Eye

این سنگی است که می تواند به شما کمک کند تا به توانایی ها و استعدادهای خود اطمینان بیشتری پیدا کنید. همچنین هر گونه افکار یا احساسات مخرب را از خود دور می کند و آنها را با افکار خوش بینانه و امید بخش جایگزین می کند.

به همین دلیل سنگ شجاعت و حرکت رو به جلو محسوب می شود.

سودالیت-Sodalite-1
سودالیت – Sodalite

این سنگی است که قدرت تعادل ذهن و بدن شما را دارد. همچنین می تواند به شما کمک کند تا مسائل را از منظر دیگری ببینید و تصمیم گیری بهتر در زندگی و افکار منطقی را برای شما آسان تر می کند. کمک به موفقیت بیشتر این علامت را همراه دارد .

Labradorite-لابرادوریت
Labradorite – لابرادوریت

لابرادوریت با افزایش خلاقیت و توانایی هایی در بیان خود و ایجاد دگرگونی برای متولد آبان شناخته شده اند .

آبان ماهی هایه هنرمند میتواند از لابرادوریت برای افزایش الهام , ایده پردازی کمک کنند , با افزایش اعتماد بنفس در فرد باوری قوی برای پیروزی در چالش ها ایجاد میکند .

سوگیلیت تعادل در چاکرای تاج – Crown Chakra

سوگیلیت-Sugilite
سوگیلیت – Sugilite

این سنگی است که قدرت پاکسازی و شفای روح شما را از حرص، خودخواهی و خشم دارد. عشق به خود و درک دیگران را تشویق می کند.

عقرب ها در حال حاضر دوستان وفاداری هستند، اما همه ما گاهی اوقات کمبود داریم. اگر می بینید که بهترین دوستی نیستید که می توانید باشید، این سنگ کریستال عقرب را در نظر بگیرید .

عقیق-سرخ-Red-Agate
عقیق سرخ – Red Agate

این سنگی است که قدرت القای شجاعت و اعتماد به نفس را در پوشنده خود دارد. همچنین به شما کمک می‌کند در زمان‌های سخت قوی بمانید و از قدرت بینش و دانش خود بخوبی استفاده کنید .

آمازونیت-Amazonite
آمازونیت – Amazonite

آمازونیت سنگی است که شما را تشویق می کند که خودتان باشید، مهم نیست دیگران چه می گویند یا فکر می کنند. این کریستال خاص ابراز وجود و عشق به خود و دیگران را تشویق می کند. همچنین می تواند به پاکسازی چاکرای گلو کمک کند.

این یکی از بهترین کریستال ها برای برج عقرب و آبان است .

پیریت-Pyrite
پیریت – Pyrite

این سنگی است که این توانایی را دارد که هر استعدادی را که در درون خود دارید تقویت کند. همچنین در مواقع سخت قدرت می دهد و همچنین سطح انرژی شما را افزایش می دهد.

یشم-Nephrite
یشم – Nephrite

یشم سنگی است که قدرت حذف هر گونه بار عاطفی گذشته را دارد. همچنین به شما کمک می‌کند در زمان‌های سخت آرام و مثبت بمانید.

در گذشته برای باروری استفاه شده است , به تعادل چاکرای قلب کمک میکند و بخشش و عشق را ترویج میکند .

نتیجه گیری – مشخصات کلی

اگر تحت این علامت زودیاک به دنیا آمده اید، پس باید از قدرت و انرژی عظیمی که دارید آگاه باشید.

گفته می شود کسانی که دارای هشتمین علامت زودیاک، عقرب هستند، سیاره حاکم پلوتون را دارند که خود بر مرگ و دگرگونی روح یک فرد حکومت می کند.

بر این باور بودند که هشتمین علامت زودیاک در دوران باستان توسط مریخ، سیاره کنش و میل، اداره می شود.

داشتن چنین ویژگی هایی به این معنی است که هر چیزی واقعاً می تواند در زندگی شما اتفاق بیفتد. عقرب ها افراد با اراده ای قوی هستند که به توانایی ها و استعدادهای خود به شدت باور دارند.

آنها همچنین به عنوان متفکرانی عمیق شناخته می شوند که از این عقل برای حل مشکلات زندگی استفاده می کنند. علیرغم این شدت فرآیند فکری، آنها اغلب در هنگام برقراری ارتباط به شدت دچار مشکل می شوند که میتوانند مشکلات خود را از طریق سنگهای چاکرای قلب بهبود دهند .

این به دلیل تمایل آنها به بیان نکردن آنچه در واقع احساس می کنند، بلکه پنهان کردن آن در پوشش طعنه یا تحریک است که در صورت مشاهده نیاز به بهبود خواهند داشت .

سنگ‌های زودیاک عقرب به عقرب‌ها کمک می‌کند تا به حداکثر پتانسیل خود در زندگی دست یابند. علامت ستاره عقرب در نیمکره شمالی قرار دارد و سنگ تولد عقرب توپاز زرد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.