نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فواید و خواص سنگ سان استون – Sunstone – خاصیت سنگ خورشید

فواید-و-خواص-سنگ-سان-استون-Sunstone-خاصیت-سنگ-خورشید-1

فواید و خواص سنگ سان استون – Sunstone – خاصیت سنگ خورشید

فواید و خواص سنگ سان استونSunstoneخاصیت سنگ خورشید

سان استون چیست؟

چاکراها – چاکرای خاجی، چاکرای شبکه خورشیدی
زودیاک – مرداد ، مهر
عنصر – آتش، هوا

سنگ خورشید با شانس و خوش شانسی مرتبط است. تمام چاکراها را پاکسازی و انرژی می بخشد. سنگ خورشید طبیعت خوب را القا می کند. شهود را تقویت می کند و به ایجاد خوشحالی کمک میکند . ترس را از بین می برد، استرس را کاهش می دهد و نشاط را افزایش می دهد.

برای کسانی که در گفتن نه به دیگران مشکل دارند مفید است. سنگ خورشید برای توانمند کردن خود مفید است. به عنوان یک ضد افسردگی عمل می کند. عزت نفس و اعتماد به نفس را افزایش می دهد. خوش بینی و اشتیاق را تشویق می کند.

سان استون به گلودرد مزمن کمک میکند ، تنش معده را کاهش می دهد و زخم را تسکین می دهد .

سان استون یک سنگ واقعا زیبا با تاریخچه عمیقا غنی و فواید و کاربردهای عالی است. این گوهر منحصر به فرد از انواع فلدسپات است و همچنین حاوی هماتیت و گوتیت است. ترکیب منحصربه‌فرد این سنگ‌ها جلوه جالبی دارد و وقتی زیر نور خورشید می‌چرخید، می‌توانید نور را در هنگام حرکت از طریق کریستال سان استون مشاهده کنید .

سان استون که به عنوان یک سنگ شادی آور شناخته می شود، به ما الهام می دهد که خودمان را پرورش دهیم تا به دیگران خدمت کنیم. لذت زندگی، طبیعت خوب، اشتیاق و حس فراوانی را به ما باز می گرداند.

فواید-و-خواص-سنگ-سان-استون-Sunstone-خاصیت-سنگ-خورشید

خاصیت و فواید سان استون – سنگ خورشید

خاصیت و فواید سان استون – سنگ خورشید
خواص درمانی
سنگ خورشید سنگی شاد است که ما را تشویق می کند تا با خودمان صادق باشیم. این سنگ امید بزرگی است که به ما کمک می کند تا به شانس و توانایی خود برای شاد زیستن همیشه باور داشته باشیم. سنگ خورشید سنگ فراوانی است و می توان از آن برای تجلی رفاه مالی و همچنین ثروت معنوی استفاده کرد. همانطور که از نام آن مشخص است، نشان دهنده انرژی خورشیدی است و هدایایی از نور و انرژی را به ارمغان می آورد.

خواص متافیزیکی سنگ خورشید
چاکرا خاجی و شبکه خورشیدی
عنصر آتش
زودیاک مرداد و مهر


خواص درمانی عاطفی
سنگ خورشید حالات تازه ای را به زندگی عاطفی ما تزریق می کند. این سنگ به عنوان یک ضد افسردگی عمل می کند و ما را به انجام کارهایی که از آنها لذت می بریم و در لحظه حال زندگی می کند، انگیزه می دهد. سنگ خورشید به ما کمک می کند تا الگوهای عاطفی خود را تغییر دهیم، به ویژه برای رهایی از ذهنیت قربانی خوب است و در عوض به ما نشان می دهد که قدرت و توانایی ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود را داریم. سان استون ما را تشویق می کند که در پوست خود مستقل و راحت باشیم.

خاصیت-و-فواید-سان-استون-سنگ-خورشید

سلامت روان – بهبود عاطفی و فیزیکی

سلامت روان – بهبود عاطفی و فیزیکی

خواص درمانی روانی
سان استون گردابی از تفکر تازه و حل مسئله را به ارمغان می آورد. این ما را تشویق می کند که راه حل بدیهی را که همیشه در پشت ذهن ما پنهان شده بود. ببینیم. این راه حل ممکن است محتاطانه و عملی یا بسیار جسورانه باشد . در هر صورت، به ما اعتماد به نفس می دهد تا به توانایی های خودمان باور داشته باشیم تا در سرمایه گذاری هایمان موفق باشیم. سنگ خورشید سنگی است که رهبری و خلاقیت را می آموزد و ما را تشویق می کند تا از قدرت و مواهب خود در خدمت به عالی ترین خیر استفاده کنیم.

خواص فیزیکی شفابخش
سنگ خورشید یک سنگ فوق العاده برای تحریک قدرت خود درمانی و کشف ارتباط ذهن و بدن است.

این به ما کمک می کند هنگام مواجهه با مشکلات سلامتی آرام و مطمئن باشیم. عاقلانه به یاد داشته باشیم که وحشت و استرس فقط مشکلات را تشدید می کند. سان استون به ما یادآوری می‌کند که خوددرمانی لزوماً به این معنا نیست که خود را از سایر روش‌های درمانی دور کنیم. خوددرمانی می تواند شامل گشودن به احتمالات مختلف، از شیوه های مختلف تا آخرین پیشرفت های جراحی باشد.

خود درمانی می تواند شامل حمایت از مراقبت های بهداشتی خودمان، جستجوی نظرات دوم، پیروی از دستورات پزشک تا حد امکان و ایجاد تغییرات مهم در شیوه زندگی باشد.

سان استون ذهن و روح ما را دعوت می کند تا با بدن فیزیکی ما کار کند تا بهترین شانس را برای رسیدن به سلامت مطلوب به آن بدهد. این همچنین یک سنگ سرگرم کننده برای هر کسی است که رضایت جنسی را بررسی می کند و برای ورزشکارانی که می خواهند بدن را به سطح بعدی برسانند مفید است.

خواص سنگ سان استون – Sunstone – خاصیت سنگ خورشید

خواص-سنگ-سان-استون-Sunstone-خاصیت-سنگ-خورشید

خواص سنگ سان استون – Sunstone – خاصیت سنگ خورشید

استقلال و اصالت را تشویق می کند، در آشکارسازی استعدادها الهام بخش است و شهرت و رفاه غیرمنتظره را به خود جلب می کند. این یک سنگ عالی برای خوش شانسی است. نشاط را افزایش می دهد و برای شروع و حفظ یک برنامه تناسب اندام یا فعالیت هوازی و برای مشاغلی که نیاز به انرژی بالا در طول روز دارند مفید است.

اگر از نظر عاطفی به دیگران وابسته باشیم یا اگر دچار از دست دادن ناگهانی یک شریک شده باشیم، سنگ خورشید منبع قدرتی است. این به کاهش ترس و استرس کمک می کند و از کسانی که ما را تخلیه می کنند محافظت می کند. این یک کریستال عالی برای کسانی از ما است که از فوبیا رنج می برند و ترس از تاریکی، مکان های بسته یا وجود محرک های دیگر را کاهش می دهد.

سنگ خورشید در پاکسازی هاله و چاکراها بسیار موثر است. 

سنگ خورشید حس بی لیاقتی و احساس تبعیض، محرومیت یا رها شدن را از بین می برد. الگوهای احساسی ما را دوباره متعادل می کند و خوش بینی و اشتیاق را تشویق می کند. می تواند خشم را آرام کند .

فواید-و-خواص-سنگ-سان-استون-Sunstone-خرید-سنگ-خورشید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *